В Харькове условно осужденные вышли на субботник

5 апреля 2012, 19:11
 

Порушників закону виховують працею. Сьогодні, за пропозицією пенітенціарної служби, умовно засуджені вийшли на суботник і прибирали у Московському районі.

Цей трудовий десант не зовсім звичний, адже граблями та лопатами тут орудують умовно засуджені. Ці люди порушили закон, втім не опинилися за гратами - суд надав їм шанс виправитися. 19-ти річний Адік Бондаренко каже, не соромиться такої роботи і прийшов прибрати вулицю цілком свідомо.  

Адік Бондаренко, умовно засуджений:

- Честное слово.  Абсолютно нормально, если каждый внесёт вклад в развитие города, то город станет чище. Впервую очередь конечно надо не сорить самим., а не потом убирать.

Така праця умовно засуджених відрізняється від громадських робіт, що як вид покарання є обов"язковим. Втім, пояснюють у пенітенціарній службі, вирішили працею повиховувати і інших порушників закону.


Дмитро Холод, начальник відділу кримінально-виконавчої інспекції управління державної пенітенціарної служби у Харківській області:

- Их ни к чему это не обязывает. Это по их доброй воле, мы за это их не может поощрить, это законодательством не предусмотрено. Если бы они не пришли ничего бы им за это не было. А за то, что пришли - спасибо большое. Мы дали, конечно, оценку сознательности этих людей. 

Фронт робіт для них визначено чималий. Прибирання території на узбіччі проїзджої частини, що по вулиці Тимурівців та занедбанний пустир. Спільними зусиллями вистачило трьох годин аби навести тут порядок.

Олег Лабузов, умовно засуджений:

- Я честно сказать, ну мне без разницы. Я человек сам такой работяга. Я работы не боюсь , мне что скажут, то я делаю. 


Із тисячі умовно засуджених, що є на обліку у Московському районі, бажання попрацювати виявили тільки 18. Але у пенітенціарній службі не зневірились. Кажуть, запропонують ще, і як тільки зберуть трудовий десант знову відправляться на благоустрій.

Анжела Сушко, Євген Шинкаренко, Харьковские Известия.
 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу