Один на Полтавському Шляху, другий по вулиці Котлова. У Харкові зійшли з рейок трамваї.

29 марта 2013, 22:44
 

П'ятниця нажаль видалася багатою на ДТП. Дві аварії у місті сталися і за участі трамваїв. А от причина одна - вони зійшли з рейок. В одному випадку на перешкоді був стовп в іншому - вантажівка. Всі подробиці з'ясовували наші кореспонденти.

Аварія за участю трамвая сталася близько десятої ранку неподалік від будинку офіцерів, що біля станції метро Холодна гора. Спочатку з рейок зійшов перший вагон, вдарився в опору контактної мережі, потім зірвався і другий. Той і наздогнав його. В результаті перший вагон розвернуло на дев'яносто градусів.

Олег Ніконенко старший інспектор міського відділу ДАІ

-За даними медичного закладу до якого доправлені три пасажири цього вагону, це жінка 69 років, 40 та 29 років. Ступінь отриманих травм  удвох жінок переломи ніг, у однієї забиття тіла.

За інформацією ДАІ, в першому вагоні перебувало близько тридцяти пасажирів. Надія Мельник виявилася невільним учасником аварії. Вона їхала у другому вагоні.

Надія Мельник пасажир трамвая

-Выехали мы с остановки. Переехали эту дорогу с Елизарова и водитель стал набирать большую скорость. И мы не очнулись как он сошёл с рельсов, а следующий, я во втором вагоне ехала и сразу же догнал его.

А ось Ольга Пастух також ледве не постраждала від аварії. Жінка на момент пригоди проходила повз, по тротуару.

Ольга Пастух очевидець аварії

-Шок конечно – сразу не сообразишь – он вылетел, развернулся и все. Вот это ж я тут шла – если бы не этот столб она просто зацепила – я бы тут наверное и лежала.

Жінка водій трамваю не постраждала. Розповісти як все сталося не може, через сильний шок.

Антоніна водій трамвая

-Незнаю выкинуло и всё. Что? что? Незнаю ничего непоняла.

Майже в цей час в Харкові сталася ще одна аварія за участю трамвая - по вулиці Котлова. Тут він не розминувся з фурою.

Андрій Ступаков очевидець аварії

-Слышал удар, т.е. хлопок. Трамвай сошёл с рельс и зацепил проезжающий грузовк - фуру. Пострадавших нет. Выбежали, предложили помощь, но все отказались от скорой, сами вышли из трамвая, все люди целые. Наверное больше всего испугался кондуктор.

Матеріали по двох пригодах з участю трамваїв зібрані, ведеться перевірка. Саме вона і має встановити справжні причини аварій.

Ігор Бескровний

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу