Юбилей харьковских реабилитологов

4 апреля 2012, 22:49
 

У сучасній медицині реабілітація відіграє одну з ключових ролей. Можна блискуче прооперувати хворого, та запорука успіху у тому, щоб повернути людину до повноцінного життя. У Харкові підготовкою спеціалістів з реабілітації вже протягом тридцяти років займається спеціальна кафедра медичної академії післядипломної освіти.

Нейрореабілітація, кардіореабілітація, реабілітація хворих з патологією опорно-рухового апарату — усі ці напрямки охоплює кафедра лікувальної фізкультури, спортивної медицини та реабілітації Харківської медичної академії післядипломної освіти. Одна з перших на Україні, сьогодні кафедра відзначає своє тридцятиліття.

Володимир Малахов завідувач кафедри лікувальної фізкультури, спортивної медицини та реабілітації ХМАПО
- Кафедра интересна и уникальна тем, что на ней работают специалисты различных направлений.

Сергій Спузяк, доцент кафедри лікувальної фізкультури, спортивної медицини та реабілітації ХМАПО
- Наше направление, направление нашей кафедры — это подготовка специалистов по реабилитации при спортивных травмах. Совместно с областным врачебно-физкультурным диспансером мы готовим таких специалистов, которые востребованы по всей Украине.

Спортсмени, післяопераційні хворі — актуальність медичної реабілітації з кожним роком зростає. Враховуючи це, робота кафедри має неоціненне значення.

Олександр Хвисюк ректор Харківської медичної академії післядипломної освіти
- В ближайшее время до 85% всей медицинской деятельности можно относить к реабилитации. Развиваются высокотехнологичные методики диагностики, хирургического, медикаментозного лечения.

А те, що кафедра відзначає свій ювілей конференцією з проблем медичної реабілітації, говорить про серйозний науковий підхід і значні перспективи.
 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу