В Харькове стартовал областной этап Национального кубка школьного футбола Евро-2012

4 апреля 2012, 16:59
 

Спочатку вони змагалися на футбольних майданчиках між районними школами. Тепер їм випала доля випробувати свої сили на головній арені Харкова. Все це про учасників національного кубку шкільного футболу Євро дві тисячі дванадцять. Сьогодні відбулося урочисте відкриття та жеребкування обласного другого етапу перегонів.

Національний Кубок шкільного футболу Євро розпочався ще у березні. Перший турнір вже відбувся. За його результатами визначили сорок дві команди, які змагатимуться у другому етапі змагань. Футболісти школи номер два Фрунзенського району серед них. Капітан команди Богдан Прокопенко і досі не може повірити в те, що його команда потрапила до обласного турніру.

Богдан Прокопенко, капітан команди ЗОШ № 2 Фрунзенського району

- Ну, конечно, это уровень, чтобы достигнуть таких высот, что выйти на областной турнир, я думаю, это хорошо.

Другий етап національного кубку відбудеться у квітні. Його проводитимуть за олімпійською системою. Судити матчі будуть вчителі фізичної культури та майстри спорту.

Михайло Добкін, голова Харківської облдержадміністрації

- И то, что в финале игры пройдут на лучших спортивных аренах, в том числе и на стадионе Металлист, и играть там будут совсем молодые ребята из области и из города, а после этого там будут выступать звезды сборной Голландии, Португалии, Дании, Германии - это еще одно свидетельство того, что евро раздвигает границы государства и евро раздвигает возможности людей в общении.


Вирішальний матч турніру пройде на головній спортивній арені у Києві. Харківщину там прдеставлятимуть лише дві комнади: від міста Харкова та області. Переможці отримають квитки на матчі Євро-2012.

Олександра Суфіянова, Ігор Луханін, Харьковские известия.Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу