Популярные вакансии на время Евро-2012 в Харькове

3 апреля 2012, 18:32
 

Ознайомити гостей міста з історією рідного краю, спілкуватися з ними їхніми мовами або просто побути на посаді охоронця. Усім цим, і не тільки, можна буде займатися у Харкові під час Євро дві тисячі дванадцять. І не просто займатися, а й підзаробити чимало грошей. Які ж професії у період євроматчів стануть найбільш затребуваними та прибутковими, а ще які якості повинні мати ті, хто прагне підробити?

Під час Євро дві тисячі дванадцять роботи буде вдосталь всім. І тим, хто обслуговуватиме футболістів та вболівальників біля стадіону, і тим, хто здаватиме для них житло. Не менший заробіток чекає і на екскурсоводів. Якщо зараз тригодинне ознайомлення із містом для гостей Харкова коштує від півсотні гривень з людини, то під час Євро, свідчать в туристичних агенствах, така послуга зросте чи не удвічі. Тож буде що заробити тим, хто добре знає історію рідного краю та спілкується не однією мовою. Найбільше під час Євро знадобляться ж перекладачі. Тому в багатьох бюро перекладів зараз тривають конкурси на відповідні посади. І критерії відбору претендентів суворі.

Ксенія Магурова керівник бюро перекладів
-Недостаточно быть просто выпускником вузов, если человек получил корочку магистра или специалиста - это еще ни очем не говорит, т.е. для нас главное - это опыт и главное, мы должны задать вопрос первый переводчику, в каких направлениях переводах он хочет специализироваться, либо это устные переводы, либо это письменные переводы.

А ще від напряму перекладу залежатиме і рівень оплати. Якщо зараз усний перекладач заробляє сорок гривнів за годину, то під час євро його заробіток зросте у два рази, обіцяють у бюро перекладів. Не менш прибутковим заняттям в період матчів стане і продаж сувенірів. Виробів із дерева, магнітів з логотипами міста і національних оберігів та іграшок з символікою Євро.

Олена Рябушко продавець сувенірів
-К Евро у нас сейчас будут козачки, у нас даже будет домовенок к Евро сделан с мячиком такой , с козаком, т.е разные будут изделия и разные кубки в  виде мячика, вот это тоже у нас будет к Евро.

Та чи не найбільший серед усіх професій під час Євро заробіток чекає на кремезних та здорових чоловіків спортивної статури. Та головна вимога до всіх претендентів на цю посаду полягає не лише у силі, кажуть в агентствах охорони.

Владислав Задніпровський регіональний представник охоронного агентства
-А в первую очередь доброжелательность, уравновешенность, умение работать с людьми, ну и конечно же знание иностранных языков, хотя бы английскитй язык, так как гости, посещающие наш город во время чемпионата евро 2012 скорее всего не русско говорящие

Робота охоронців у дні матчів оплачуватиметься за подвійним тарифом, а це близько півтисячі гривень за добу, планують в агенствах охорони. Загалом протягом підготовки до євроматчів в усіх галузях життєдіяльності вже було залучено більше півмільйона українців. За підсумками минулого року на основних об`єктах Євро працювало близько сорока тисяч людей на день. Однак основний дохід їх чекає під час проведення чемпіонату.

Олександра Суфіянова, Віктор Ноздрачов, Харьковские Известия.
 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу