Сегодня Харьков прощался с Александром Юдиным

3 апреля 2012, 16:02
 

На 76-му році життя помер почесний харків`янин Олександр Юдін. Саме завдяки його роботі у місті зведені сотні житлових будинків на Олексіїївці, Рогані, Залютіно, Салтівці. Сьогодні з ним попрощались його рідні, друзі та колеги.

Те, що він зробив для міста - безцінно. Олександр Юдін пройшов тернистий шлях від головного інженера до начальника управління. Під його керівництвом з"явились найбільші житлові мікрорайони Харкова, будувалися об'єкти культури і побуту. А ще він автор понад шістдесяти друкованих праць з проблем розвитку будівництва в Україні. Останні роки життя він тяжко хворів, але все одно працював. В академії міського господарства. Серце Олександра Івановича Юдіна, почесного будівника і харків"янина, перестало битись два дні тому.

Олександр Харченко голова Ради Асоціації "Регіональне будівництво"
-Это человек эпоха. По всей вероятности в истории Харькова не было и уже не будет такого человека, который столько смог построить жилья. Все большие крупные районы, панельные застройки возводились под его руководством. Он руководил уникальным комбинатом в масштабах всего СССР,подобного предприятия может один-два во всем советском союзе.

Таким успішним він був на роботі. Та і вдома багато уваги приділяв близьким. Донька Олена розповідає, що в останні дні тяжкої хвороби, батько хотів жити - найбільше.

Олена Спелман донька Олександра Юдіна
-Он был очень добрым, скромным, таким принципиальным, и глубоко порядочным человеком. И достойным человеком. Вот ему хотелось, он всегда говорил как хочется ему жить. Перспективы видел еще большие.

Сьогодні рідні та близькі простились з почесним харків"янином Олександром Юдіним.

Олександр Кривцов перший заступник Харківського міського голови
-То,что город Харьков стал крупнейшим мегаполисом нашей страны с населением более чем полтора милиона человек, в этом есть огромный вклад Александра Ивановича и возглавляемого им строительного комбината.Очень важно для города Харькова то,что те районы, которые строились, строились комплексно. Строительный комбинат так же освоил строительство детских садиков, школ

Поховали Олександра Юдіна на другому міському кладовищі.


Євгенія Кутнова, Євгеній Шинкаренко.Харьковские Известия

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу