Правильне виховання в дитсадку - запорука успішного навчання в школі

14 марта 2013, 18:15
 

Кожна п'ятирічна дитина в Україні має гарантоване державою право отримувати дошкільну освіту. На Харківщині із цим проблем немає. Майже сто відсотків маленьких мешканців області віком від трьох до шести років ходять до дитячих садочків. Які умови створені в цих закладах для виховання малечі та чи планують в регіоні відкривати нові групи та дитсадки, дізнавалися наші кореспонденти.

У дитсадочку номер тринадцять, що в П'ятихатках, життя вирує наповну. Сьогодні тут за планом - малювання. Попрацювали - тепер можна і погратися.

У закладі виховують сімнадцять дошкільнят. Всі вони в дитячому садочку почувають себе, як вдома.

Софія 5,5 років

-Мне нравятся воспитатели, они очень хорошие, они всегда помогают. Я умею очень хорошо рисовать, петь песни очень хорошо, стихи рассказывать.

Арина 5,5 років

-Тут играем мы, тут мы спим, тут мы делаем всякие аппликации, тут мы песни поем, стихи рассказываем, праздники проводим. У меня тут любимая игрушка - собачка голубенькая с беленькими ушками.

Дитячий садочок номер тринадцять - заклад особливий, бо відносится до санаторного типу: тут не лише виховують, а й лікують дітей, хворих на сколіоз.

Галина Михайленко директор КЗ "Харківський санаторний навчально-виховний комплекс №13" Харківської обласної ради

-Для цього тут створені всі умови, у нас ведуться і масаж, і лікувальна фізкультура, і всі процедури, які призначають лікарі. У нас працює 17 медичних працівників, чотири лікарі: лікар-ортопед, лікар лікувальної фізкультури, невролог і лікар- педіатр.

А ще у закладі, крім гімнастичних залів та тринажерів, працює сауна.

Валентина Рубан лікар

-Учитывая то, что наша дошкольная группа - это маленькие дети , они подвержены влиянию и экологии и внешней инфекции, то процедуры в инфракрасной сауне очень хорошо помогают повысить защитные свойства организма и как можне реже болеть на протяжении года и многих лет.

І це не єдиний заклад в області в якому дбають про виховання малечі та її підготовку до навчання в школі.  У Першотравневому яслах-садку цим питанням переймаються не менше. Тут функціонує цілих чотири групи для дітей віком від півтора до шести років.

Олександра Суфіянова кореспондент

-Особливістю цього дитячого садочку є те, що за бажанням батьків вихованців тут встановили гнучкий режим роботи, що передбачає організацію різнотривалого перебування дітей. Малеча в закладі може знаходитися і по десять, і по дванадцять годин, і навіть цілу добу.

Анастасія Зінченко 5 років

-Мені подобається в дитсадку, що ми гуляємо і який в нас настрій.

Антон 5 років

-Мені подобається, що тут мої друзі, і що мені подобається, що вони зі мною граються і свої секрети розказують.

Усього в Першотравневому дитсадку виховується сто чотирнадцять малюків дошкільного віку. До дві тисячі пятнадцятого року в закладі планують відкрити ще одну групу.

Олександра Суфіянова кореспондент

-Останнім часом в області відкрили сорок два дошкільних заклади, а ще в сотні дитсадків зявилися додаткові групи. У планах регіону на поточний рік створити ще півтисячу місць в дитячих закладах для маленьких українців. Загалом до кінця року на Харківщині збираються відкрити чотирнадцять нових дитсадків.

Олександра Суфіянова

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу