Очікування, яке ні до чого не привело. Тимошенко знову не захотіла їхати на суд

5 марта 2013, 18:56
 

Суд, який знову не відбувся. Сьогодні вже в п'ятнадцятий раз екс-прем'єр Юлія Тимошенко відмовилася їхати на слухання справи по ЄЕСУ. Що на цей раз стало причиною?

Ігор Бескровний кореспондент

-Вона сьогодні забажала бути присутньою на слуханні справи по ЄЕСУ. Тюремники навіть підготували для неї спецтранспорт, але в останні момент Тимошенко впала в роздуми.

Про те, що головна ВіП-бранка країни не проти відвідати засідання суду стало відомо ще вчора, говорять тюремники. Тимошенко зробила відповідну заяву. Але вранці на петенціаріев очікував інший варіант розвитку подій. Екс-прем'єрка вже нікуди не поспішала, та й спілкуватися вже не бажала.

відео ДПтС України

-В разі прийняття позитивного рішення особистої участі в судовому засідання я вам кажу, що конвой знаходиться у повній готовності. Юлія Владимирівна ви будете ознайомлюватися з актом? Вы будете знакомиться с актом, который мы составили? Я ще раз заявляю, що всі записи, які робляться в цій палаті, потім фальшуються... 

Ігор Колпащіков начальник Качанівської виправної колонії № 54

-Ответа, однозначного ответа от неё нет. Она отказалась со мной общаться, повернулась спиной и никакого ответа по поводу участия в суде не дала.

Поїде чи ні, але під стінами Апеляційного суду, саме тут вже як рік хочуть бачити Тимошенко, на початку десятого ранку зібралися її прихильники. З прапорами та гаслами.

Поки під стінами суду крики, в залі засідання починається слухання справи. Постояти на стороні Тимошенко приїхали два її захисника - Кожем'якін і Плахотнюк. Державні обвинувачі з'явилися у повному складі. Але засідання як почалося так і зупинилося. Суддя дав час на роздуми віп-бранці, в надії, що та все ж таки приїде до суду.

Ігор Колпащіков начальник Качанівської виправної колонії № 54

-Я ещё раз прибыл сюда, чтобы ещё раз предложить Юлии Владимировне принять участие в этом заседании. Я думаю, что вы видели, что конвойные машины находятся здесь, техническая возможность проведения етапирования у нас тоже есть.

Але як зайшов так і вийшов - ні з чим. Тимошенко до суду ні ногою. І, наголошує екс-прем'єрка: не яких заяв про намір відповідати перед законом вона не робила і робити не збирається.

відео ДПтС України

-В вашем заявлении нет однозначного ответа по поводу участие в сегодняшнем заседании суда Киевского районного суда. Я ще хочу заявити, що всі відеозаписи, які робляться в присутності начальника колонії потім фальшуються. І потім розповсюджуються по каналам телебачення в сфальшованому вигляді.

-Юлия Владимировна вам так же...

-Дійте по закону!

Юля з возу, але судді не легше. Він як і передбачено законом продовжив розгляд справи. Суддя оголосив, що відповідно дій Тимошенко  тюремниками був складений акт про неможливість її етапування. Тут захисники леді Ю знов у бій, кажуть вона готова їхати, а заважають етапу - тюремники.

Олександр Плахотнюк захисник Юлії Тимошенко

-Пенітенціарна служба розповсюдила відеозапис з лікарні на якому начеб-то Юлія Володимирівна відмовляється від участі у судовому засіданні. Немає такого запису і бути не може! Тому що вона не відмовлялася під відеозапис від участі у судовому засіданні.

Держобвинувачі ж кажуть, якщо ВОНА не хоче їхати до суду нехай візьме участь у відео-конфенеціі, адже кабінет повністю оснащений необхідною для цього апаратурою знаходиться в десяти метрах від палати Тимошенко. Інакше прийдеться поступати по іншому. Етапувати примусово.

Марина Капінос держобвинувач

-Вона своєю поведінкою виказує явне небажання являтися до суду і приймати в ньому участь. З урахванням її відповіді на запит суду можливо наступного разу державними обвинувачами буде вжито заходів щодо прискорення початку судового розгляду справи.

Ігор Бескровний кореспондент

-Судове засідання по справі ЄЕСУ тривало не більше 15 хвилин. Вислухавши обидві сторони суддя ухвалив рішення про перенесення розгляду судової справи на десяту годину ранку 22 березня.

Ігор Бескровний

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу