Арсена Авакова взяли под стражу

31 марта 2012, 21:24
 

Авакова заарештовано. Двадцять п"ятого березня в Італії в провінції Фрозіноне, що неподалік від Риму, затримали колишного голову Харківської області. Це відбулося під час звичайної перевірки документів поліціянтами.

Маргарита Велькова прес-секретар Генерального прокурора України
На адресу Генеральної прокуратури України надійшло офіційне підтвердження тобто документ Українського бюро інтерполу в якому нам підтвердили про затримання Авакова в Італії у місті Фрозіноне. Я думаю, що за тиждень документи вже будуть в Італії , відповідно до міжнародної конвенції між Україною та Італією про видачу злочинців остаточно ми маємо сорок днів для підготовки таких документів. Увесь цей час затриманий буде під вартою.

Таке рішення про затримку екс-губернатора на сорок днів ухвалив у четвер і суд Італійської Республіки. А вже у п"ятницю в офіційній відповіді Бюро інтерпола у Римі на адресу українського Бюро у Києві повідомили - Італія готова видати Україні Авакова. Повернути його іноземці збираються на основі ордера про арешт, який був виписаний ще тридцять першого січня харківською прокуратурою. Тоді проти Авакова і порушили кримінальну справу. Його звинувачують у перевищенні службових повноважень та земельних махінаціях, зокрема незаконному відчуженні півсотні гектарів державних наділів. Але брати під варту було вже нікого, пан Аваков вже давно накивав п"ятами з України. Тож двадцять першого березня екс-губернатор був оголошений в розшук Інтерполом. В результаті чого його і затримали. Та прихильники Авакова просять не видавати екс-губернатора та надати йому політичний притулок в Італії. Та вимагать цього лише його харківські білосердешні шанувальники та ті з ким він керував областю. Своєрідний спектакль розгорнули вони у четвер і під обласною прокуратурою.

Віктор Слиш екс-голова Великобурлуцького району
Просто я гарантирую, що вини Авакова в тому, в чому його звинувачують немає ніякої, і тому я прийшов підтримати

Віталій харків'янин
Люди, которые пришли и стоят на данном так сказать митинге они пришли не по собственному убеждению, а скорей всего за финансовое вознаграждение. Авакова если там задержали его надо нам передать и суд должен установить действительно ли он виноват, и если виновен - дать ему соответствующее наказание

Два десятки прихильників Авакова кажуть, справа Авакова - політична. І дуже схожа з Тимошенко. І дійсно схожа - тільки масштабами відрізняється. Та розкрадала державу, цей область. Та Закон один для всіх.

Світлана харків'янка
С этим должны разбираться правохранительные органы и если он виноват, то он должен ответить за свои поступки

Катерина харків'янка
Закон один для всех, какие права у них, какие и у нас, мы ничем не отличаемся

Іван харків'янин
Закон один для всех, для чиновника занимающего любое положениеи для рядового нормального человека, это наша позиция любого здравомыслящего человека. Он должен ответить! Персонаж Владимира Высоцкого - "Вор должен сидеть в тюрьме!"

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу