Харьков. Итоги недели

31 марта 2012, 21:05
 

26.03 ПОНЕДІЛОК
У понеділок на робочій нараді у мерії шляховики отримали завдання - з десятого квітня розпочати ремонти внутрішньоквартальних доріг. На них з міського бюджету виділили п"ятдесят мільйонів гривень. Вимоги до робочих посилені: якісно заасфальтувати і облаштувати навколишню територію.

Роман Нехорошков директор Департаменту житлового господарства
Это и организация парковочных карманов на тех обьектах, где будут выпонятся ремонтные работы, организация карманов для контейнеров под вывоз твердых бытовых отходов, въезды непосредственно во внутренные кварталы со стороны улиц.
 
Кухарі Харкова на конкурсі продемонстрували - за чотири бюджетні гривні можна приготувати комплексний обід для школяра. І не лише смачний, а й корисний для здоров"я.

Ірина Зубкова головний санітарний лікар Харкова
Сейчас у нас питанием занимаются профессионалы, они знают свою работу и ответственны за неё, 2 года у нас нет уже групповых заболеваний связапнніх с питанием, если и есть, то это как правило заносные случаи

27.03 ВІВТОРОК
У вівторок ветерани Дзержинського району зустрілися з мером Геннадієм Кернесом та Народним депутатом Валерієм Писаренко. Майже три години тривало спілкування.

Валерій Писаренко Народний депутат України
Я уверен, то что мы сегодня начали регулярные встречи по текущим проблемам станет хорошей традицией и как вы сегодня слышали и мер, и я пообещалит, что уже скоро ветераны получат отчет по тем вопросам, которые были решены по результатам этой встречи.


Український Лоретті. Переможець багатьох вокальних конкурсів, як в Україні так і за кордоном. Тепер Андранік Алексанян житиме у Харкові. Юний співак отримав ключі від харківської квартири.
 

Валерій Писаренко Народний депутат України
То, что сегодня Харьков следит за такими талантами и следит за всеми людьми в независимости от национальности (СК) и я уверен, что это делает Харьков не только центром, звание у Первой столицы уже есть у Харькова, но и таких межнациональных общений и культурных отдельных мероприятий


Триста старих ліжок у лікарні швидкої та невідкладної допомоги поступились місцем новим. Допомогли і на державному рівні, і спонсори. Вірменська громада подарувала їх двадцять.

Геннадій Кернес Харківський міський голова
Те процессы, которые идут по обеспечению новым оборудованием, новыми койками наших лечебных учереждений,это наша задача номер один, потому что мы должны приблизить максимум и сделать доступным и удобным медицинское обслуживание


28.03 СЕРЕДА
У середу, двадцять восьмого березня, на міськвиконкомі затвердили форму єдиного проїзного квитка. Який поступово запроваджуватиметься замість жетонів. Тому вже з початку квітня на усіх станціях метрополітену розпочнуть встановлення турнікетів.

Геннадій Кернес Харківський міський голова
Сколько займет это время, я пока сказать не могу, но могу сказать одно,что базовая система уже смонтирована. Жетоны будт ходить на ровне с билетом до тех пор,пока все изьятие не закончится.


Муніціпальні парковки і надалі працюватимуть з касовими апаратами. Урядом визначено - парковки мають бути обладнані ПАРКОМАТАМИ АБО ІНШИМИ пристроями обліку і у Харкові це здійснено.
 

Дмитро Мандріков директор КП "Харківпарксервіс"
Я на сегодняшний день не вижу основ, чтобы эту работу не осуществлять. Нормативно прямого запрета у нас нет. Поэтому ответ - да. Будем с 1 апреля работать в штатном режиме. Вся услуга за парковку проводится через кассовый апарат, злоупотребления свелись к нулю.


На проспекті Гагаріна з"явилося понад вісімдесят дерев - клени та липи віком від двадцяти до тридцяти років. Усього тут планують висадити близько семисот нових саджанців.

Юлія Трубчанінова озеленювач
Мы высаживаем взрослые деревья, вообще ж липа быстро растёт, так что тут всё быстро вырастит, лет через десять тут будет шикарная аллея


29.03 ЧЕТВЕР
У четвер подивитится як просувається будівництво станції метро Перемога приїхали депутати міськради. Засідання комісії з питань транспорту, зв"язку та екології вони провели прямо на будівельному майданчику.

Анатолій Кравчук заступник директора  Департаменту будівництва та шляхового господарства
Мы говорим где-то до 50 % готовности отдельных видов работ, таких как строительная часть. Но есть работы, которые еще не начинались, вот допустим автоматизация, путевое хозяйство, отделочные работы


Центр утримання безпритульних тварин відкриють до початку літа. Більша половина робіт тут вже виконана. І тут вже знайшли собі притулок вісімдесят собак.
 

Олег Бондаренко голова Харківської обласної організації захисту тварин
Тот приют, который сейчас строится здесь- это просто уникальный, я обьездил много городов. Ничего подобного то, что есть в Харькове нет.


30.03 П’ЯТНИЦЯ
У п'ятницю у Харківміськліфті продемонстрували всі свої можливості.  Тепер, сказали, здатні робити нові кабіни не лише звичні із серії "Бюджет", а і екземпляри класу "Престиж" , "Люкс" та "VIP".

Анатолій Кандауров КП "Харківміськліфт"
Я с городостью могу вам сказать, что вот таких кабин никто в Украине не выпускает, даже в Европе.Зменшити ціни у комерційних аптеках не у компетенції міської влади, але мережа муніципальних аптек у кожній лікарні міста забезпечить пенсіонерів медикаментами за соціальними розцінками. Про це та багато іншого повідомив мер ветеранів під час зустрічі з ними у Ленінському районі.

Геннадій Кернес Харківський міський голова
Те кто работает сегодня должны четко понимать, что мы с вами в контакте и нас обманывать не надо и тогда они научаться работать чуть по другому поверте мне.
 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу