У Харкові розробили нові ліфти класу люкс

30 марта 2012, 18:41
 

У Харкові розробили елітні ліфти. Нові ідеї фахівці "Харківміськліфту" втілили за 2 місяці. До такоїх оперативної роботи їх спонукав візит на підприємство міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ, який попросив показати, які підйомники окрім звичних здатні робити у першій столиці.

Нові розробки "Харківміськліфту" - взірець втілення інженерної задумки тутешніх фахівців. Ці кабіни і зовні, і всередені суттєво відрізняються від звичних, сірих, із серії "Бюджет". Новенькі екземпляри класу "Престиж" - яскраво пофарбовані, з великою панеллю і декорованою стелею. "Люкс" з вентиляцією, дзеркальним стінами, та підлогою у кахлі, у стелі - вбудоване освітлення. У "VIPі" красується люстра, дзеркало та все в ламінаті.

Анатолій Кандауров КП "Харківміськліфт"
-Я с городостью могу вам сказать, что вот таких кабин никто в Украине не выпускает, даже в Европе.

Таким ліфтами, каже Анатолій Кандауров, можна обладнати лікарні, офіси, готелі та навіть житлові будинки, було б бажання. Щоправда, кошторису новинкам поки ще не склали, а ось пропозиції від замовників вже прийняли і готові поставити обладнання на конвеєр. А поки тут у рОзпалі виготовлення так званних бюджетних ліфтів та деталей до них. Адже кожен день у харківських будинках до півтора десятка підйомників зупиняються і потребують ремонту.  

Лідія харків'янка
-Они моментально отзываются молодцы. Но лифту 24 года... Как он работает? Естественно плохо

Хоча оперативність та роботу фахівців ліфтового господарства в більшості харків"яни оцінюють задовільно.

Ніна харків'янка
-Вцелом приемлимо, вцелом терпимо. Исправляют когда мы обращаемся, когда они ломаются.

Анастасія харків'янка
-Всё отлично. И даже если кто застрянет сразу приезжают. - Что никаких проблем? - Нет, честно, никаких.

За данними "Харківміськліфту", більшість підйомників давно відпрацювали строки своєї експлуатації. Частину з них вже замінили, в деяких оновили кабіни та обладнання. Вцілому ж таких нововведень потребує близько сорока відсотків ліфтів.   

Анатолій Кандауров директор КП "Харківміськліфт"
-Безусловно кабины допотопные надо менять, но для этого нужны средства и работа. В жилом фонде где 9-12 этажки полностью замену не стоит делать.

Строки щодо оновлення підйомників директор не уточнює. Каже тільки, що у Харкові прийнято пілотний проект реконструкції ліфтового господарства. З держбюджету вирішено виділити 100 мільйонів гривень. І як тільки кошти надійдуть, запевняє, робота закипить.

Анжела Сушко, Сергій Перець, Харьковские Известия.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу