Цього року подано рекордну кількість соціальних проектів

6 февраля 2013, 18:29
 

Від понад 60-ти громадських організацій надійшло 120 заявок. Запропоновані соцпроекти вивчає експертна рада, яка найближчим часом обіцяє підбити підсумки конкурсу. Втім фахівці вже зараз називають найбільш цікаві напрямки ринку соціальних послуг.

Світлана Горбунова-Рубан заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення

-Мы сделали социальный заказ по сопровождению инвалидов-колясочников. Нам очень интересно сможем ли мы набрать группу людей, которые наполнят наш проект. Мы сделали социальный заказ на создание кризисного центра для семьи.  При том для любой семьи и молодой в первую очередь, и для семьи, где расходятся и есть несовершеннолетние дети. У них огромные проблемы с точки зрения психологии.

І, як завірила Світлана Горбунова-Рубан, у Харкові і надалі надаватимуть всі соціальні послуги, як і раніше - інва-таксі, супровід людей з вадами зору, та з обмеженими можливостями, допомога батькам з дітьми, які мають проблеми зі здоров'ям, підтримка безпритульних, робота територіальних центрів та клубів довголіття, волонтерський рух.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу