Малочисельні пікети на підтримку Тимошенко і Авакова пройшли в Харкові

29 марта 2012, 18:48
 

Сьогодні судом Італійської Республіки було прийнято рішення про те, щоб залишити екс-губернатора Харківської області Арсена Авакова під арештом ще на 40 днів. А справу Тимошенко передали до Киїівського районного суду Харкова. Перше слухання може вдбутися вже за десять днів. Далі Ігор Бескровний.

З під стін Качанівської колонії до обласної прокуратури. Сьогодні прихильники леді Ю на час забули про свого білосердешного лідера і прийшли захищати місцевого - Арсена Авакова. Над гаслами пікетувальники довго не замислювалися, замість Юлії у них тепер Арсен. Кажуть, це така ж сама політична справа як із Тимошенко. Аваков не винен. Але в тому впевнені лише два десятки мітингуючих та його соратники, які керували з ним колись областю.

Віктор Слиш екс-голова Великобурлуцького району
Просто я гарантирую, що вини Авакова в тому, в чому його звинувачують немає ніякої, і тому я прийшов підтримати

Віталій харків'янин
Люди, которые пришли и стоят на данном так сказать митинге они пришли не по собственному убеждению, а скорей всего за финансовое вознаграждение. Авакова если там задержали его надо нам передать и суд должен установить действительно ли он виноват, и если виновен - дать ему соответствующее наказание

За годину пікетувальників під прокуратурою не стало. Чи то дощ змив, чи то на зустріч з нечисленною групою чернівецького десанта поїхали. Той свою міссію виконав швидко. Двадцять хвилин вистачило. Приїхали під Качанівську колонію - покричали - пісні поспівали - та роз"їхалися.

Головне ж дійство дня з головним захисником Тимошенко Сергієм Власенко відбулося в обласній прокуратурі. Там пан адвокат продемонстрував всім ЗМІ свої журналісткі здібності. Та як і у якій формі слід ставити запитання прокурору.

Геннадій Тюрін прокурор Харківської області
Когда журналистов волнуют эти вопросы я я пытаюсь на них доходчиво ответить, а не пытаюсь здесь устроить шоу-передачи, а вы пытаетесь к сожалению это сделать. Я вижу как вы стоите и как пытаетесь задавать вопросы. Когда я конкретно начинаю отвечать на вопрос вы перепрыгиваете на следующий

Незважаючи на вигуки Власенко, прокурор все ж таки доніс журналістам інформацію про те, що згідно закону, термін ознайомлення з матеріалами кримінальної справи для Тимошенко та її захисників вичерпано. Раніше суд Київського району визначив дату - 28 березня. Та захисники леді Ю вирішили розробити іншу стратегію - додали нового захисника.
 
Геннадій Тюрін прокурор Харківської області
Но я понимаю, что это тактика избранная защитой, чтобы как можно дольше затянуть срок ознакомления с материалами дела. И если бы сейчас не только этот защитник, то я уверен, через месяц появится ещё один и ещё один

Та справу Тимошенко по ЄЕСУ направили до суду. Місцевого, Київського району. Згідно припущенням прокуратури, перше слухання відбудеть вже за десять днів.

Ігор Бескровний, Віктор Ноздрачов Харьковские Известия

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу