Рейтинг социально-экономического развития Харьковщины

29 марта 2012, 16:20
 

Четверте місце серед усіх регіонів. Такий всеукраїнський рейтинг має Харківщина. Цей результат напряму залежить власне від показників успішності усіх областей Слобідського краю. Як контролюють їхній рейтинг - розповіли під час чергової колегії.

Як розвивається кожний район області за соціальними та економічними показниками. Вже протягом двох років поспіль таку ревізію проводять на Харківщині. Аби бути більш об’єктивними, інспектуються райони по сімдесят чотирьом пунктам у двадцяти трьох різних сферах життєдіяльності. Та цю перевірку роблять не під копірку. До оцінки кожного міста чи-то селища області підходять індивідуально.

Юрій Сапронов заступник голови Харківської облдержадміністрації
Из-за того, что у районов разный экономический потенциал - шанс занять высокий пьедестал у районов с незначительной территорией и малым колличеством населения, как правило, не велик. Поэтому мы стали отслеживать динамику изменения рейтинговых мест по каждому району

Враховуючи таку динаміку соціально-економічного росту, і цьогоріч визначили трійку найкращих районів. Ними стали Красноградський, Балакліївський та Чугуєвський. А от Великобурлудський, Краснокутський та Боровський райони відстають. Підтягувати показники кожного будуть спільними зусиллями. Бо від цього залежить рейтинг Харківщини серед інших областей України.
 

Юрій Сапронов заступник голови Харківської облдержадміністрації
По этим показателям у нас очень хорошая динамика. По сравнению с 2010 годом, предыдущими годами Хар обл находится по итогам 11 года на 4 месте в Украине по итогам соц-экономического развития региона.

Рейтинг розвитку Харкова - також на контролі. Перша столиця тримає марку. Нещодавно отримала звання Найпривабливіше місто світу для інвестицій та ведення бізнесу. А ще друге місто - як найкраще місто України з благоустрою. У цьому головний внесок роблять люди, які працюють у різних сферах життєдіяльності. Здобутки таких мають відзнаку і на державному рівні. Зокрема, директору Департаменту комунального господарства Віктору Кітаніну присвоєно звання «Заслужений працівник сфери послуг України». За наказом Президента України. Урочисте нагородження відбулося на обласній колегії.

Віктор Кітанін директор Департаменту комунального господарства
Любому чиновнику очень важна оценка его деятельности. и я надеюсь, что работа, которую я провожу на благо нашего любимого города, нашла свою оценку

Відзнаки Президента України отримали і працівники культури, громадські діячі та енергетики.

Олена Завгородня Євгеній Дроботов Харьковские Известия
 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу