У Харкові підбили підсумки аудиту стосовно відношення громадян до безпеки

20 декабря 2012, 19:04
 

Безпечне проживання у Харкові. Нардеп Ірина Бережна спільно із харківськими соціологами стала ініціатором важливого опитування - що саме більше хвилює людей. Згодом результати дослідженя будуть внесені до законопроекту, спрямоване на підсилення безпеки людей.

Два місяці роботи, майже дві тисячі опитаних. Серед них - мешканці Київського та Комінтернівського районів, студенти та пенсіонери. У залі університету внутрішніх справ - підбивають остаточні підсумки аудиту стосовно відношення громадян до безпеки. Чого бояться пересічні харків"яни більше - озвучують соціологи.

Ігор Дубровський кандидат соціологічних наук, куратор аудиту безпеки

-Больше всего боятся заболеть. И дорого лечится. При этом не задумываются о том, что может привести к болезне, травмы и так далее.

Але от у молоді - інші проблеми. Залишитися без роботи після закінчення ВИШу - боїться чи не кожний другий харків"янин. Також молодь лякає ймовірність потрапити у ДТП. Ця відповідь на другому місці.

Марина Наумкіна студентка

-Студенты заинтересованы в безопасности, своей жизни.

Поки таке опитування проводилося у тестовому режимі. У планах такі напрацювання систематизувати, розповіла на підбитті підсумків аудиту нардеп Ірина Бережна.

Ірина Бережна народний депутат України

-Для меня, как для нардепа, очень важны итоги, которые мы сегодня услышали. Я хочу их естественно систематизировать, обработать. И это ляжет в основу новых законопроектов, на рассмотрение в ВРдля того, чтобы качественно, на законодательном уровне, чтобы улучшить ситуацию з безопасностью в любимом Харькове.

Таке починання потрібно розвивати, говорить Ірина Бережна. Тож у планах провести схожі аудити безпеки у різних регіонах країни.

Олена Завгородня Євгеній Дроботов Харьковские Известия

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу