Художніх гімнасток виставили за двері

20 декабря 2012, 18:56
 

Художніх гімнасток виставили за двері. Валентина Василівна зі своїми спортсменками вже рік прагне, щоб їх повернули до рідної зали, що була на стадіоні "Металіст". Звідти їх відселили три роки тому під приводом реконструкції. Та повертати не поспішають і тепер.

Валентина майстер спорту з художньої гімнастики

-Это был 2009 год. Нас предупредили о том, что мы съезжаем, именно на период реконструкции и когда пройдет реконструкция стадиона к Евро 2012 все восстановиться и наша школа будет полностью находиться на Металлисте.

Весь цей час, бідкається тренерка, гімнасткам доводиться тренуватися де прийдеться. Точніше, там, з керівником якого закладу вдасться домовитися: у школі, у виші.

Валентина майстер спорту з художньої гімнастики

-Что такое, когда дети приходят в чужой зал с тренером, особо никто никому не рад и вы же знаете в художественной гимнастике своя специфика. Нам минимум 7 метров потолок надо и 13 на 13 площадка. То есть у нас был хороший специализированный зал.

За словами гімнастки, за ніс їх водять через те, що у плані реконструкції Металісту просто не передбачили для них місця. І стару залу в ході тієї реконструкції переформували під туалети. З такою інформацією від Металісту, говорить жінка, надія на повернення у спеціальну спортивну залу згасає.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу