Стадіон Металіст хочуть повернути до комунальної власності міста

19 декабря 2012, 21:58
 

Стадіон Металіст хочуть повернути до комунальної власності міста. Відповідне звернення до депутатів обласної ради сьогодні ухвалили на сесії міської ради. Депутати наполягають, щоб місту повернули право власності на спортивну арену, якого воно було позбавлено у дві тисячі сьомому році у зв"язку з реконструкцією стадіону до ЄВРО2012.

Геннадій Кернес Харківський міський голова

-Данное предприятие является коммунальной собственностью областного значения, мы предлагаем, чтобы данная территория была коммунальной собственностью городского значения (СК) мы выступаем с инициативой  в связи  с тем, что - первое деньги из государственного бюджета, местных бюджетов: областного и городского были направлены на реконструкцию стадиона Металлист. Деньги частного инвестора, которые были направлены в собственность инвестора, они как были так и остаются в собственности инвестора.

Думка, що арена належить меценату Ярославському, зауважив Геннадій Кернес, є хибною. У власності бізнесмена перебувають лише підтрибунні приміщення, де розташовані віп-ложі та ресторан. Клуб "Металіст", який також належить інвестору, стадіоном користується виключно на арендних умовах. Розглянути звернення мерії депутати обласної ради мають завтра на сесії. Якщо вони приймуть рішення на користь міської ради, проблем із фінансовою стороною питання, запевнив мер не виникне. Гроші на утримання спортивної арени місто знайде і вона буде працювати в інтересах громади, переконаний міський голова.

Олена Мітясова, Ігор Луханін, Харьковские Известия

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу