Виконком ухвалив бюджет Харкова на 2021 рік

1 декабря 2020, 17:42
 

Проект бюджету Харкова на 2021 рік вже ухвалений та рекомендований для розгляду депутатів міськради. Основні статті будуть спрямовані на забезпечення ефективного функціонування важливих сфер життєдіяльності Харкова.

Виконавчий комітет схвалив проект бюджету Харківської територіальної громади на наступний 2021 рік і рекомендував його на розгляд депутатів міськради. Показники бюджету, як зазначила профільний віце-мер, враховують економічну ситуацію, що склалася у результаті розповсюдження коронавірусної інфекції. 
 
Тетяна Таукешева заступника Харківського міського голови, директор Департаменту бюджету і фінансів
 
Доходы бюджета Харьковской городской территориальной громады рассчитаны в объеме в 15,6 миллиардов. Основным доходным источником как и в предыдущие годы является налог с доходов физических лиц, который занимает 58,2 % в структуре доходов бюджета на будущий год. Прогнозный объем расходов бюджета рассчитан в сумме 15,6 миллиардов гривен. То есть бюджет сбалансирован.
 
Завдяки цьому всі захищені видатки у 2021 будуть профінансовані у повному обсязі, переконана віце-мер. Більш того, планується збільшення соціальних виплат. 
 
Тетяна Таукешева заступника Харківського міського голови, директор Департаменту бюджету і фінансів
 
При формировании расходов предусмотрено увеличение с 1 января будущего года минимальной заработной платы, оклады работника первой тарифной разрядной сетки на 27 %, Среднемесячная заработная плата в строительстве, реконструкции, капитальном и текущем ремонте увеличена на 25% и будет 15 тысяч вместо 12 в текущем году
 
Кошти із бюджету планують направити також на реконструкцію інфраструктурних об'єктів та забезпечення життєдіяльності міста. Остаточне ухвалення бюджету відбудеться на сесії Харківської міської ради.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу