Ігор Терехов: у Харкові переглянуть проблемні перехрестя та розширять для проїзду деякі автомагістралі

30 ноября 2020, 14:39
 

Проблемні перехрестя, автомагістралі з найбільшим потоком машин, на яких в час пік утворюються затори. Саме ними у Харкові планують найближчим часом зайнятися. Робоча група вже опрацьовує оптимальні формули для розширення доріг, перегляду роботи світлофорів та зведення переправ.

З вулиці Сумської навпростець до Клочківської. Цю пробивку, що в районі Римарської, місто зводило задля розвантаження центральної частини Харкова від транспорту. Оскільки центр Харкова в ранкові та вечірні години пік нагадував суцільну тягучку. З такою ж метою зараз місто будує і автобан від станції метро "Київська" в бік Салтівки. Новою дорогою, стверджують проектанти, автомобілісти добиратимуться зі спального району до центру. І такі інфраструктурні  рішення для  півторамільйонного міста - вимушені, зауважили у муніципалітеті. Тому вже зараз команда спеціалістів працює над загальноміською концепцією з вдосконалення трафіку на проблемних перехрестях та переповнених транспортом артеріях міста.
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Сегодня город Харьков и автомагистрали города Харькова уже не справляются с тем потоком машин, который есть в городе . И поэтому мной было принято решение, чтобы мы пересмотрели определенные перекрестки, пересмотрели расширение тех или иных магистралей для того, чтобы. Дорожное движение было более правильным. И для того, чтобы люди как можно меньше времени стояли в пробках. 
 
В пріоритеті роботи спеціалістів важко проїздні перехрестя та дороги з щільним трафіком. Такі як вулиця Клочківська, перетин вулиць Весніна з Пушкінською та деякі ділянки в районі Шевченка. Там, де це необхідно, повідомили у мерії, проїжджу частину дороги будуть розширювати, додаючи додаткові смуги для руху автотранспорту.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу