Які сфери можуть принести дохід в період кризи

25 ноября 2020, 13:58
 

Як заробити кошти, а не втратити їх під час карантину. Через пандемію коронавірусу страждають багато компаній і навіть цілі галузі, тож люди почуваються фінансово незахищеними. Аналітики пропонують вкладати гроші. Експерти визначили прибуткові сфери під час кризи.

Уникнути негативних фінансових наслідків карантинової кризи допоможе джерело додаткового доходу, стверджують експерти. Одним із таких способів є інвестиції. Кожен стикався з таким традиційним способом збереження коштів, як банківський депозит. Однак це далеко не найвигідніший спосіб вкладення коштів, розповідають фінансові аналітики.
 
Чому депозит невигідний:
 
1. Ставки по депозитах досить низькі і часто не покривають інфляцію.
2. Якщо ви зберігаєте кошти в національній валюті, ви можете зіткнутися з ризиком різкого зростання курсу долара або євро.
В результаті, навіть поклавши гроші на депозит, ви не можете бути впевнені в тому, що отримаєте стабільний дохід.
 
Проте є й інший спосіб заробити – інвестування в різні фінансові інструменти, такі як акції відомих світових компаній, фондові індекси, дорогоцінні метали, енергоносії, радять аналітики. На їхню думку, вкладання грошей в подібні активи дозволяє отримати хороший дохід, який не залежить від низьких ставок в банках, курсу національної валюти, а також ситуації у світі. Однією з найбільш популярних сфер в період пандемії коронавірусу стали компанії, що надають різні онлайн-сервіси та, в першу чергу, онлайн-комунікації. Зростання їх популярності відбулося тому, що в період пандемії велика кількість людей вимушені віддавати перевагу онлайн-конференціям, а не особистим зустрічам. Попит зріс. Теж відбулося і з онлайн-розвагами.
 
Особливою популярністю почали користуватися послуги компаній, що надають потокове відео.Також істотно збільшилася кількість користувачів соціальних мереж. Наприклад, з середини березня 2020 року по листопад акції однієї з найпопулярніших соцмереж виросли майже у 2 рази, а одного з розважальних відеододатків – більш ніж в 1,5 рази. 
 
При грамотних інвестиціях онлайн-компанії можуть приносити стабільний дохід. Головне – встигнути використати можливості, що виникають. Почати отримувати дохід від внесків досить просто, вважають експерти. Для цього не потрібно мати спеціальну освіту або великий капітал. Все що потрібно зробити – це обрати торговельну платформу, яка надасть відповідні можливості. А керувати своїми онлайн-інвестиціями можна буквально не встаючи з дивана, додають фахівці. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу