Набули чинності зміни до ПДР для водіїв, велосипедистів і пішоходів

25 ноября 2020, 13:49
 

Нові правила дорожнього руху. Відтепер водій та пасажир таксі обов’язково повинні бути пристебнутими. Контроль правил - на водіях. Також велосипедистам дозволили рух смугою для маршрутних транспортних засобів. Детальніше про зміни у правилах розкажуть наші кореспонденти.

В Україні набули чинності зміни до правил дорожнього руху. Про це повідомили у міністерстві внутрішніх справ. Вони стосуються  водіїв, пасажирів, велосипедистів та пішоходів. 
 
Міністерство внутрішніх справ України
 
Якщо раніше водії та пасажири таксі могли не пристібатися під час руху в населеному пункті, а інструктори з водіння і за його межами, то тепер всі вони повинні бути пристебнуті. Це правило зобов'язує водіїв таксі забезпечити наявність ременів безпеки як на передньому, так і на задньому сидінні і нагадувати пасажирам про необхідність їх використовувати.
 
Виключення – не пристібатися в населеному пункті можна лише водіям і пасажирам із інвалідністю, якщо це фізіологічно неможливо. Винятком є і водії з пасажирами оперативних та спеціальних транспортних засобів. 
 
Міністерство внутрішніх справ України
 
Також забороняється змінювати розміри, форму, позначення, колір і розміщення номерних знаків, наносити на них додаткові позначення або закривати їх. Номерні знаки повинні бути чистими і достатньо освітленими. Велосипедистам дозволили рух смугою для маршрутних транспортних засобів.
 
Відтепер згідно змін, пішоходи, які рухаються проїжджою частиною чи узбіччям, обов’язково мають використовувати світлоповертальні елементи у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу