Будинок по вулиці Конторській, 18, що постраждав після масштабної пожежі, відновлюватимуть поетапно

25 ноября 2020, 15:15
 

Будинок по вулиці Конторській 18, що постраждав від масштабної пожежі відновлюватимуть поетапно. Споруда має історичну цінність та майже повністю складається із дерев'яних перекриттів, через що постраждала більша частина другого поверху.

Наслідки жахливої пожежі, що 2 місяці тому вщент зруйнувала частину другого поверху у будинку по вулиці Конторській 18, продовжують локалізувати комунальні служби міста. Покрівля вже перекрита тимчасовим матеріалом, для того, щоб опади не потрапляли у квартири та виведене електропостачання. Також тимчасове. За рахунок бюджету міста, кажуть комунальники, планують відновити всі ділянки, що постраждали.  
 
Олександр Купріянов начальник відділу обстежень та планування КП "Жилкомсервіс"
 
В связи с тем, что дом этот памятник архитектуры, работу разбили на несколько этапов. На первом этапе сейчас выполнены работы по временному накрытию кровли. Второй этап сейчас, в настоящее время, это выполняется техническая документация - это техзаключение, это проект на электроснабжение и проект на ремонт кровли уже капитальный, ремонт фасада и ремонт перекрытий деревянных. Будет выполнен проект и по этому проекту весной начнутся работы.
 
Також у планах комунальників зробити капітальний ремонт під'їзду та замінити пошкоджені вікна. Для відновлення елементів будівлі залучатимуть різні профільні служби, далі - відповідні експертизи, а після ухвалення рішень -проведення тендеру
 
Олександр Купріянов начальник відділу обстежень та планування КП "Жилкомсервіс"
 
Процедура изготовления документации очень протяженная во времени, из-за того, что дом, опять же повторюсь, памятник архитектуры. То есть много согласований с архитектурой. Это все долго тянется.
 
Наразі приміщення, що стало епіцентром пожежі, не придатне для проживання. Все це, кажуть комунальники, поетапно відновиться та мешкати у будинку на другому поверсі можна буде як і раніше. Втім, вкотре комунальники закликають дотримуватись правил пожежної безпеки, не палити в ліжку та слідкувати за станом електроприладів у квартирах.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу