Ще дві станції метро Харкова під'єднають до системи оплати безконтактними банківськими картами

24 ноября 2020, 14:54
 

Ще на двох станціях метро можна буде сплатити за проїзд безконтанктними банківськими картами. Повний запуск системи - до початку весни. Наразі сплатити за проїзд "банківською" можна фактично на кожній третій станції метро.

"Держпром", "Університет", "23 серпня", "Спортивна" і "Завод імені Малишева", "Метробудівників", "Архітектора Бекетова", "Ботанічний сад". Ці станції харківського метрополітену вже під'єднані до системи безконтактної оплати за проїзд банківськими картами, або за допомогою будь-якого NFC-гаджету. У вестибюлях встановлені відповідні турнікети. На черзі станції метро "Захисників України" та "Академіка Барабашово" 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
К системе бесконтактной оплаты банковскими   картами будут подсоединены  все станции харьковского метрополитена. Пока, будет по одному аппарату на один вестибюль. Мы отталкиваемся от удобства пассажиров, поэтому система внедряется постепенно, чтобы не создавать очередей в час пик. Дальше же будем отталкиваться от пассажиропотока и потребности. 
 
Кампанія із запровадження оплати за проїзд в метро банківськими картами у Харкові стартувала на початку осені. Наразі відповідні пропускні турнікети вже встановлені на 8-ми  міських станціях метро.  Для тестування технології та повного запуску системи розробники попросили кілька місяців. Так вже до початку весни всі станції підземки, пообіцяли, обладнати системою, що дозволяє пасажирам користуватися метро, сплативши безконтактною банківською картою. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Оплата проезда банковскими картами внедрена в Харькове в рамках расширения системы "E-ticket". Она не работает отдельно. Это общая программа. Сейчас все внедряется в тестовом режиме. После успешного запуска бесконтактной оплаты банковскими картами со временем эту технологию мы планируем внедрить и в наземном электротранспорте. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу