В Україні поширюють пам'ятну медаль, нібито виготовлену Нацбанком, але в НБУ це заперечують

23 ноября 2020, 14:29
 

Шахраї не дрімають. Так в Україні поширюють медаль, нібито виготовлену Національним банком країни. Однак у відомстві таку інформацію заперечують. З тонкощами розбиралися наші кореспонденти.

НБУ

НБУ

Фальшивомонетники у дії. Шахраї поширюють сувенірну медаль, присвячену тридцятиріччю незалежності України. При цьому продавці стверджують, що її виготовили саме в НБУ. Однак цю інформацію у регуляторі заперечують. 
 
Національний банк України 
 
Національний банк не має ніякого відношення до виготовлення і продажу медалі "30-річчя незалежності України". Всю нумізматичну та сувенірну продукцію для Національного банку виготовляє виключно його структурний підрозділ - банкнотно-монетний двір НБУ
 
Пояснюють це тим, що на кожній монеті чи медалі, яку відчеканили на банкнотно-монетному дворі НБУ, знаходиться логотип цього виробництва – лілія з трьох пелюсток. На медалі, що аналізується, такий логотип відсутній. У НБУ наголошують, в Україні карбувати і вводити в обіг монети може лише Національний банк. 
 
Національний банк України 
 
Відомо, що нумізматична програма Національного банку передбачає переважно випуск пам'ятних та інвестиційних монет. Вони мають номінали (2, 5, 10, 20 грн) і є дійсними платіжними засобами в Україні.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу