"У нас є своя формула відродження медичної сфери в регіоні", - Ігор Терехов

28 октября 2020, 16:15
 

У Харкова немає своєї служби швидкої. Карети меддопомоги підпорядковуються області. В міській раді вважають абсурдом, коли півторамільйонне місто залежить від обласних чиновників. Мова про службу, від якої залежить своєчасна меддопомога населенню, що почасти бувають на межі життя та смерті. І вона не в підпорядкуванні муніципалітету.

Медицина регіону у важкому стані і потребує негайного втручання та нових підходів в роботі. Найболючіші точки медичної галузі проявили себе під час пандемії. Служба швидкої, що обслуговує Харків і мала б бути на балансі міста - вже багато років у підпорядкуванні області. Перший віце-мер Ігор Терехов вважає це абсурдом, відштовхуючись від свого досвіду роботи в профільному облуправлінні.
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського місього голови 
 
Нам необходима сегодня реформа - реформа медицины. У нас есть четкий план действий.  Хочу вам сказать, что тогда, когда мы работали в обладминистрации? у нас было меньше полномочий. Намного меньше полномочий по закону, но мы сделали намного больше для развития медицины. Сегодня на медицину, если честно наплевали. Она финансируется по остаточному принципу. Все то, что сегодня сделано, а вернее не сделано можно было сделать.
 
Окрім ситуації зі швидкими, підхід в наданні меддопомоги населенню потрібно переглянути і в інших напрямках. Свої напрацювання команда міського голови Геннадія Кернеса планує оприлюднити у стінах облради. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського місього голови 
 
У нас есть четкий план действий, начиная от скорой помощи, начиная от первичной медицины, поликлиническим обслуживаниям, семейными врачами и заканчивая централизованными специализированными больницами, как их привести действительно к европейскому уровню. И, конечно, то, что касается сел, поселков - это ФАПы. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу