Розвиток спортивної інфраструктури у Харкові: нові стадіони та сучасні спортивні комплекси

27 октября 2020, 13:46
 

Наступного року у Харкові планують відреконструювати більше 20 шкільних стадіонів. Про це повідомили у профільному Департаменті. Також там озвучили, що у місті зводитимуть сучасні спортивні комплекси.

13 шкільних стадіонів. Саме стільки їх цьогоріч відкрили у Харкові у різних районах. Крок за кроком, розповідають у профільному Департаменті, вдається відроджувати спортивну шкільну інфраструктуру. У місті працює спеціальна програма "Шкільний стадіон", яку ініціював мер Геннадій Кернес. 
 
Костянтин Лобойченко заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту
 
В следующем году мы планируем порядка 20 школ реконструировать стадионы, опять же, установку более 40 площадок мультифункциональных и, конечно же, стрит-площадок для воркаута во дворах, и возле школ. Мы говорим про конкретные стадионы, которые в школьных дворах. Мы планируем, если будет вдруг сложная ситуация, то мы понимаем, что порядка десяти мы реконструируем точно.
 
Нещодавно, розповідає Костянтин Лобойченко, в Індустріальному районі відкрили Центр для молоді. Він став найбільшим у місті. Подібні, констатує, планують відкривати й в інших районах. Наразі вивчають потреби та обирають кращі приміщення. Крім того, у планах міста - відкриття сучасних спортивних комплексів. Такий відкрили у сто тридцять другій школі Шевченківсього району. 
 
Костянтин Лобойченко заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту
 
Такие залы - это очень высокий уровень. Мы раньше видели такие залы только по телевизору, в фильмах каких-то, а сейчас это реальность и мы все это наблюдаем в городе Харькове. Там новейшая баскетбольная площадка, пусть она не стандартных размеров, а чуть меньше, но для школьников это в идеале хватает. Самое главное - это покрытие, баскетбольные кольца, высота потолков. Также там футбольный зал, который, действительно, с хорошим покрытием. Там можно играть в футбол, гандбол, если нужно бадминтон и так далее, волейбол. Потом стрит-воркаут, он небольшой, но очень качественный.
 
Також у комплексі є гімнастична зала, скалодром. Це унікальний об'єкт для міста та вцілому для України. На базі комплексу відриватимуть різні спортивні секції аби ще більше дітей та молоді долучити до здорового способоу життя.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу