Чому на сайті ЦВК немає результатів місцевих виборів. Роз'яснення

27 октября 2020, 14:10
 

Офіційні дані щодо результатів місцевих виборів з’являться на сайті ЦВК одразу після того, як Територіальні виборчі комісії встановлять підсумки та результати голосування і передадуть їх безпосередньо у ЦВК.

У центральній виборчій комісії дали пояснення щодо того, чому на їх офіційному сайті немає результатів виборів, що відбулись 25 жовтня по всій країні. Зазначили, причина в тому, що цієї інформації поки немає у самої ЦВК. 
 
центральна виборча комісія 
 
Президентські чи парламентські вибори організовує і проводить безпосереднього ЦВК. Тоді вона стежить за перебігом виборів і отримує всю актуальну інформацію в обов'язковому порядку через систему ІАС "Вибори
 
А от місцеві вибори, зазначили у центрвиборчкомі організовують відповідні Територіальні виборчі комісії. І саме вони встановлюють підсумки і результати голосування. Після чого остаточні результати передаються в ЦВК.
 
центральна виборча комісія 
 
Тому, як тільки ми отримаємо результати встановлені Територіальними виборчими комісіями, вони відразу з’являться на нашому офіційному сайті і сторінці фейсбук
 
Ось і у Харкові триває активна фаза підрахунку голосів виборців. І вже у найближчий час харків’яни дізнаються остаточні дані голосування. Попередньо, за результатами екзитполів, чинний міський голова Харкова Геннадій Кернес перемагає на місцевих виборах у першому турі з підтримкою понад 60% виборців.
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Я благодарен всем харьковчанам, всем жителям города Харькова за поддержку, за поддержку нашего городского головы Геннадия Адольфовича Кернеса, за поддержку «Блока Кернеса – Успешный Харьков». И вместе с тем, хочу заверить всех, что  в дальнейшем мы будем развивать наш любимый город Харьков и он будет очень успешным, самым успешным городом в Украине.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу