Кисневі концентратори будуть придбані для харківських лікарень першої черги

23 октября 2020, 13:45
 

Додаткові кисневі концентратори будуть купувати для харківських лікарень, де приймають хворих на COVID-19. Про це йшла мова на зустрічі керівників медзакладів міста з очільниками міста.

Розгортання додаткових койко-місць і закупівля кисневих концентраторів – на сьгодні це першочергові завдання для міста.
 
Ігор Терехов перший заступник харківського міського голови
 
Потому что сегодня больные нуждаются в кислородных концентраторах. Мы договорились о том, что мы будем приобретать кислородные концентраторы для больниц города Харькова. Кроме того речь шла, что бы устанавливать стационарные станции подачи кислорода. Для нас это очень важные вопросы. Такая работа уже начата. Есть субвенция государственного бюджета, которую мы получили и будем получать. И нам надо будет предусматривать деньги в городском бюджете для закупки всего необходимого оборудования для ковидных больных.
 
Концентратори надійдуть в Україну з 1 по 7 листопада. 
 
Юрій Сороколат директор Департаменту охорони здоров'я
 
Сейчас в ближайшее время планируем 254 точки кислорода - мы деньги на это выделили из городского совета. Сейчас делается уже в 17-й больнице, 13-ой, 25-ой идут работы по развертыванию коек. Но главное - это концентраторы и кислородные бочки. Мы выделили из горбюджета 4,6 млн грн на кислородные бочки - 4 шт, и 2,3 млн израсходуем на концентраторы.
 
Як пояснили харківські медики, концентратори потрібні на кожне ліжко, і вони швидко виходять з ладу, оскільки працюють цілодобово. На разі у місті розгорнуто 530 ліжок для хворих COVID-19 і планується створити ще 140 місць.
 
Світлана Горбунова-Рубан заступник харківського міського голови з питань охорони здоров`я 
 
За счет тех учреждений, которые уже в системе, тех больниц, которые являются в первой линии. Нам надо увеличивать коечный фонд в разы. Мы очень рассчитываем на поддержку нашей обладминистрации, на решение позитивное по двум железнодорожным больницам, потому что это 600 коек – это столько, сколько в городе всего.
 
Крім того, зазначила віце-мер, з'явилася можливість забезпечити потрібну кількість медперсоналу. Тепер лікарів і медсестер, які згодні працювати з хворими на коронавірус, можуть відрядити в лікарні першої ланки з інших медзакладів. Також було вирішено передбачити кошти на придбання нового рентген-апарату для міської клінічної лікарні №8 та поповнення запасу захисного одягу для лікарів. Крім того, в Харкові планують ввести страхування медиків, вчителів, водіїв громадського транспорту і працівників станцій метро, соцпрацівників на випадок захворювання COVID-19.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу