Театру для дітей та юнацтва - 100 років

22 октября 2020, 14:21
 

Вже ціле сторічча Харківський театр для дітей та юнацтва розважає своїх глядачів. Але в цю знакову дату повноцінно прийняти привітання в працівників не вийшло. Все через карантин.

Ані глядачів, ані вистав. Проте свято - є. Харківсьму театру для дітей і юнацтва - 100 років. Але як відзначити цей ювілей? Працівники культури, все ж знайшли вихід та провели свято онлайн. А ще до них завітав незвичний гість. 
 
Аркадій Чадов головний художник Харківського театру для дітей та юнацтва
 
К нам пришел пан карантин, он захватил наши сидения в зрительном зале, но сегодня его стало больше. Карантин сказал: "Ребята, подождите немного до весны или до нового года, а когда я совсем буду слабым-слабым, вы придете на наши спектакли". Так пан карантин сказал. 
 
Та аби не гаяти час до репертуару театру працівники вирішили додати ще 5 вистав. Тож зараз активно займаються саме репетиціями. 
 
Віолетта Яковлева артистка Харківського театру для дітей та юнацтва    
 
У нас в плане несколько премьер, ряд премьер. Мы очень переживаем по поводу карантина, потому что очень хочется уже выходить, дарить деткам радость, сказку, любовь и мы очень скучаем за нашей работой.
 
А ще в театрі кажуть, що сумують не лише за виставами, а й за міськими заходами, в яких вони часто брали учать.   
 
Тетяна Цвілая директор Харківського театру для дітей та юнацтва 
 
Ми активно співпрацюємо з адміністрацією Холодногірського району, і взагалі з міською владою ми співпрацюємо, останній захід, який ми так само допомагали організовувати ми цього тижня відкривали клас хімії в 59 школі. Ми залюбки надаємо наші костюми, наші талановиті актори беруть учать і в якості режисерів, і в якості ведучих, і ми радо приймаємо гостей з звідусюди попри карантин, проте ми закриті для глядачів, але продовжуємо працювати.
 
Проте в театрі не забувають і про ювілей, кажуть, якщо знакова дата припали на пандемію, то свято варто перенести, і вже повноцінно відзначити, урочистою виставою в березні. І вже зараз готуватися до зустрічі із глядачами. 
 
Наталія Перепелиця артистка Харківського театру для дітей та юнацтва   
 
Я обожнюю дітей і діти - це такий особливий глядач, який з таким трепетом, з такою душею приходить до нас на вистави і вони дуже віддано споглядають, це дуже гарний обмін емоціями.
 
Сергій Городецький артист Харківського театру для дітей та юнацтва    
 
Это театр моего детства, я здесь на Свердлова родился, через дорогу от театра, был на открытии в 1960 году, на открытии этого театра. И вот, последние 24 года здесь. Здесь уже и звание получил заслуженного артиста. Счастлив, что в конце творческой жизни, на следующий год у меня юбилей - 70 лет, в молодом театре, с молодыми артистами, молодею заново.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу