Страхування працівників соціальної сфери, медицини та робітників міського електричного транспорту

21 октября 2020, 13:46
 

Наразі питання захищеності працівників медичної, соціальної та транспортної сфер стоїть гостро. Муніципалітет взялась за вирішення цього питання. Програма страхування вже розробляється і буде винесена на найближчу сесію Харківської міської ради.

Питання страхування працівників соціальної сфери, медицини та робітників міського електричного транспорту, у ситуації що склалась на фоні пандемії ковід 19 в Україні. Саме таку тему обговорював перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов з соцпрацівниками Харкова.
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Для нас это очень важно почему, потому что сегодня люди должны чувствовать себя защищено. В той ситуации в которой мы оказались – пандемии с ковидом. Сегодня социальные работники оказались незащищены, незащищены прежде всего материально. Поэтому есть наша инициатива о том, чтобы на ближайшую сессию Харьковского городского совета вынести вопрос и программу по страхованию и медицинских работников и социальных работников и работников Харьковского городского электротранспорта и метрополитена.
 
І така програма вже розробляється, зазначають у муніципалітеті. Розпочаті активнні перемовини з багатьма страховими компаніями щодо співробітництва з Харківською міською радою. 

 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу