"Битва мерів" - Геннадія Кернеса медіа експерти визнали кращим

19 октября 2020, 14:40
 

Те що Харків люблять харків'яни - це і не дивно. За останні роки Перша столиця розквітла у повному сенсі цього слова і що головне стала комфортною для проживання. І це визнають вже не тільки містяни, а жителі всієї України. І Харків, і роботу Харківського міського голови ставлять у приклад і переймають досвід. От і результатом журналістського розслідування "Українських сенсацій" каналу 1+1, саме харківський мер у рейтингу посів перше місце.

Українські сенсації, 1+1

Українські сенсації, 1+1

Наймасштабнішу перевірку п'яти найбільш міст країни провели журналісти "Українських сенсацій". Більш того влаштували справжню "Битву мерів" Києва - Володимира Кличка, Одеси - Геннадія Труханова, Львова - Андрія Садового, Дніпра - Бориса Філатова та Харкова - Геннадія Кернеса. Діючих мерів оцінювали по справах. І головне, що дослідили, так це предвиборчі обіцянки. У цьому першому турі саме Харківський міський голова отримав перемогу, бо, за підрахунками авторів програми, бо більше 50% того, що обіцяв - виконав . Другий тур - дороги. Їх проінспектували особисто, відправившись до тих, хто весь день проводить на колесах, до таксистів.    
 
Харківський таксист Дмитро одразу шокує знімальну групу "Українських сенсацій" своєю оцінкою тутешніх доріг. - 5+ поставимо - Можливо нам почулося? Давайте перепитаємо у Дмитра. - Місто будується, дороги в центрі в нас взагалі дуже супер, бувають затори, коли ремонт доріг, але ти їдешь не так як в Дніпропетровську чи в Кривому розі, попадаєшь в ями всюди. - Діма не забуває сказати про недоліки харківських доріг - Скажімо так, дуже велике населення людей, багато автомобілів з"явилося, хотілось би, щоби розширили дороги. - Але вцілому дороги у Харкові, як для України, насправді топ-рівня і мера за це насправді цінують. - Респект і уважуха. 
 
Одже, заключають, найкращі дороги з усіх проінспектованих українських мегаполісів, саме у Харкові. Тож знову - перше місце за Харківським міським головою. Лідер, як з"ясували, Харків і щодо кращих дитячих садків. Геннадію Кернесу і тут віддають перше місце, як і в іспиті стосовно рівня комфорту і спокою, яким мери забезпечили містян. 
 
- Чисто. Раніше так не було, красиво все зроблено, з душею, зі смаком. Усюди приємно на все дивитися. 
 
- Є де погуляти з дітьми. Місто виглядає набагато краще. Ми були нещодавно в Полтаві та Одесі, красиві міста, але наше місто більш доглянуте.
 
Тут, зазначають столичні журналісти, навіть коментарі зайві. Бо якщо, хтось тільки обіцяє, до прикладу приводять те, як у Львові вже 14 років планують побудувати сміттєпереробний завод. то Геннадій Кернес - це бере і робить. 
 
Під Харковом, в Дергачах вже майже готовий до введення в експлуатацію новий сучасний сміттєвий полігон. Готується до запуску переробний комплекс і знадобиться на це лише 3 роки.
 
Влаштували журналісти і шокуючий раунд, коли правду взялися діставати з під землі, у кожному з п"яти міст провели таку собі підземну інспекцію стосовно стану комунікацій. І тут Харків - найкращий у порівнянні з іншими мегаполісами. Загальна оцінка роботи мера Геннадія Кернеса найвища. Він залишається безперечним лідером .   
 
Одже фінальна турнірна таблиця нашої битви мерів - перемагає Геннадій Кернес. Харків найкомфортніше місто для проживання. За рейтингом "Українських сенсацій" тут найкращі дороги, найкрасивіші парки та найщасливіші люди.
 
І такої думки не тільки журналісти, а й політики, які теж визнають, що мер Геннадій Кернес постійно працює над тим, щоби Харків і дійсно став успішним містом.     
 
Ірина Верещук народний депутат України 
 
Он держит ситуацию под контролем. Эта подконтрольность ситуации даёт свои плоды. Кернес например строим муниципальное жильё. Киев не строит, а Кернес строит на миллионы гривен в год строит муниципальное жильё. И таких примеров, что делает Харьков и не делает Киев множество. - Харьков круче Киева? - Конечно, по инновациям, по таким подходам социально-ориентированным Харьков круче Киева.  
 
А Харків і не думає здавати своїх позицій, адже плани роботи на подальше грандіозні. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу