Мінцифри презентувало проект для розвитку ІТ-галузі - Дія City

1 октября 2020, 14:38
 

У Мінцифри презентували концепцію проекту для розвитку IT-галузі – Дія City. Урядовці готують закон про віртуальну економічну зону, а також зміни у трудовому законодавстві.

Головною метою Дія City є створення найбільшого в Європі глобального технологічного хабу, зазначають у Мінцифри.  Спеціальний правовий режим поширюватиметься на всю територію України. У рамках проекту пропонується замінити податок на прибуток податком на виведений капітал за ставкою 10%. Податки на працю передбачають 5% податку на доходи фізичних осіб, ЄСВ у розмірі 22% від мінімальної заробітної плати та 1,5% військового збору.
 
Олександр Борняков заступник міністра цифрової трансформації 
 
У нас створюються класні продуктові компанії, які постійно залучають інвестиції для розвитку своїх проєктів. При цьому також ростуть сервісні компанії, і ми розуміємо, як важливо зберегти комфортні умови для їх розвитку. Для цього і створюється Дія City. 
 
Концепція проекту передбачає створення гнучкої адаптивної моделі трудових відносин, фіксацію податкових ставок, захист від необґрунтованих обшуків та спроб тиску на бізнес. Резидентами Дія City зможуть стати лише ті IT-компанії, діяльність яких відповідатиме спеціально розробленим КВЕДам.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу