Журналісти центральних каналів знімають сюжети про туристичні локації Харкова

1 октября 2020, 14:22
 

Визначні місця Харкова потрапили в об'єктиви журналістів респуліканських телеканалів. В рамках проекту "Мандруй Україною", засоби масової інформації роблять матеріали про туристичні локації у різних містах. Наша Юлія Біла готова розповідати про те, яке враження справив Харків на її колег зі столиці.

Харківські пам’ятки приваблюють не лише містян. Цього разу парки та сквери міста перетворилися на знімальний майданчик. І вже незабаром мої колеги з центральних каналів поділяться красою Харкова з усією Україною. 
 
Прес-тур організований в рамках проекту "Мандруй Україною". Журналісти зніматимуть сюжет для програм та випусків новин, аби розкрити туристичний потенціал українських міст. І одним з них став Харків зі своїми локаціями для відпочинку. 
 
Соломія Флюнт помічник голови Державної агенції з розвитку туризму
 
В нас іноземці дуже часто приїжджають, з неймовірними враженнями їдуть з України, але чомусь наші українці, ось так склалося, що надають перевагу якимсь іноземним вікендам, відпочинку. Тому "Мандруй Україною" націлена саме на розвиток внутрішнього нашого туризму. 
 
Дзеркальний струмінь, сад Шевченка та інші візитівки Харкова. Програма дуже насичена, проте гості одноголосно відзначили чистоту та доглянутість Першої столиці.
 
Ірина Камінська журналіст (м.Київ)
 
Я дуже вражена, мені дуже сподобалось місто. Я помітила, що воно чисте і на кожному кроці його прибирають, від самого ранку кожний листочок забирають з газонів - так ретельно прибирають, миють лавочки, миють ліхтарі, це дуже приємно, я такого не бачила, правда. Я бачила, що в Києві у нас теж все миють, але ось так прямо ретельно, ну не знаю, у нас такого немає. 
 
Соломія Флюнт помічник голови Державної агенції з розвитку туризму
 
Враження просто неймовірні, дуже красиве місто, дуже все організовано, чисто, доглянуто. Особливо парк сподобався, зараз ми перебуваємо в парку Шевченка. Все доглянуто, дуже красиво, тому відвідуйте, мандруйте Україною.
 
У мерії зазначають, що планують і надалі організовувати подібні прес-тури, аби місто віддвідали якомога більше українців. Крім цього, Харківська міська рада внесла низку пропозицій щодо вдосконалення закону "Про туризм", який перебуває на розгляді у парламентських комітетах. До того ж, зазначають у профільному департаменті, Харків гостинно відкриває двері і для гостей з інших країн. 
 
Юлія Згурська заступник директора Департамента міжнародного співробітництва
 
Мы будем продолжать нашу работу по реализации программы позитивного международного имиджа и развития международного сотрудничества в котором рассматривается так же и туризм, мы продолжаем работу и с нашими иностранными городами-побратимами и партнерами пока в виртуальном скажем так пространстве, но для того, чтобы о Харькове не забывали, мы показываем сюжеты о Харькове на каналах наших иностранных городов-побратимов для того, чтобы после открытия границ и после открытия неба наши иностранные гости все-таки к нам прилетали. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу