За добу від COVID-19 вилікувалися більше 2 тисяч людей

30 сентября 2020, 12:46
 

Рекорд та антирекорд. В Україні за добу зафіксували найбільшу кількість одужавших та захворілих на коронавірус. Проце повідомив міністр охорони здоро'я Максим Степанов.

За добу від коронавірусу одужало 2110 людей. Це новий рекорд. Попередній був зафіксований 28 вересня. Тоді вилікувалися від COVID-19 1797 людей. Проте, незважаючи на  таку динаміку одужання, статистика захворюваності, як і раніше, невтішна.  
 
Максим Степанов міністр охорони здоров'я 
 
Ми перешагнули позначку в 4000. За добу захворіло 4027 осіб. З них - 276 дітей та 171 медичний працівник. Всього було госпіталізовано 733 людини. Я вам хочу сказати, що в нас збільшується госпіталізація, збільшується кількість людей, які одночасно перебувають в наших лікарнях для лікування коронавірусної хвороби. В лікарнях перебувають люди, які мають середній та важкий перебіг хвороби.
 
Дістався коронавірус і до Верховної Ради. Лише за останні дні COVID-19 заразилися 10 народних депутатів. І в зв'язку з цим проведення пленарних засідань парламенту на 1 та 2 жовтня скасували. А спікер Верховної ради нагадав, що комітети можуть збиратися й в онлайн-режимі. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу