Український кордон відкрито для іноземців

28 сентября 2020, 15:54
 

Українській кордон для іноземців відкрито! Громадяни інших країн знову зможуть в'їжджати в Україну, оскільки закінчився термін постанови уряду, що забороняв їм перетинати кордон, повідомили Держприкордонслужбі. Але обов`язковою умовою перетину є наявність страхового полісу, додають прикордонники. А де-кому доведеться і на самоізоляції посидіти.

Держприкордонслужба України
 
Постанова, в якій також були прописані обмеження в'їзду іноземців, продовжує діяти. Ця постанова уряду №641. У той же час, там була чітко прописана заборона в'їзду іноземців на територію нашої країни з 28 серпня до 00:00 28 вересня. Фактично, цієї ночі ця норма про заборону в'їзду іноземцям в нашу країну припинила свою дію.
 
Таким чином, тепер іноземці можуть подорожувати до України, але при наявності страхового полісу, зазначають прикордонники. Страхування повинне покривати всі витрати, пов’язані з лікуванням Ковід-19 та діяти протягом всього часу перебування в Україні. Також однією з умов в`їзду в Україну іноземців, які прибувають із "червоної зони"  -  є проходження  14-ти денної самоізоляції або ПЛР-тестування. Як що, результат негативний – самоізоляція не потрібна. Такі ж вимоги діють і у відношенні до українців, які повертаються з інших країн.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу