В юридичному університеті оновили спортивну інфраструктуру для волейболістів та воркаутерів

18 сентября 2020, 14:59
 

Задля розвитку спорту у Харкові та фізичної культури у населення. У Харкові на базі спорткомплексу юридичного університету з'явилися дві нові спортивні локації для занять пляжним волейболом та воркаутом.

Окремий майданчик для занять пляжним волейболом. Окремо локація з відповідним спорядженням для воркаутерів. На базі спорткомплексу юридичного університету облаштували додаткову спортивну інфраструктуру для того, щоб студенти та просто харків'яни-любителі вдосконалювали свою майстерність з пляжного волейболу та загартовували м'язи, працюючи з власною вагою.  
 
Олексій Нестерович директор СНК НЮУ ім. Я. Мудрого 
 
Эти площадки были построены при существенной поддержке городского головы Геннадия Адольфовича Кернеса - нашего городского головы. На них будут заниматься студенты нашего университета. Студенты, которые проживают в общежитии. Здесь в общежитии проживают порядка 2500 студентов. А так же посетители спортивного комплекса.
 
Сам ВИШ живе під гаслом : здоров'я, спорт та успіх. Вихованці та команди юридичного університету гідно захищають честь Харкова на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. 
 
Юрій Битяк перший проректор НЮУ ім. Я. Мудрого 
 
У нас кожного року наші спортсмени, ми десь заробляємо близько 400 медалей на різних рівнях: місцевому, всеукраїнському, якщо ж то і олімпійському. Ви здаєте, що у  нас є олімпійські чемпіони. Я хотів би сказати щирі слова вдячності в першу чергу міській владі і міському голові Геннадію Адольфовичу Кернесу за ту підтримку, яка була надана нам при будівництві цього майданчика.  Ми маємо десь близько 50 споруд в нашому університеті. А ці споруди, ще дві, ще додались. Тепер ми можемо сміливо говорити, що у нас більше споруд.  Надіємось на подальшу співпрацю.
 
Розвиток міської спортивної інфраструктури у Харкові - не просто гучні слова, кажуть у міській раді, а багаторічна стратегічна програма, що дає конкретні результати. 
 
Костянтин Курашов начальник управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту 
 
Харьков - спортивная столица Украины. По спортивной инфраструктуре городу Харькову может позавидовать любой город Украины. Особенно по темпам и динамике развития спортивной инфраструктуре. Вы знаете, что у нас 6-й год подряд идет программа "Школьный стадион". Мы сделали более 500 воркаут-площадок  на внутридомовых территориях. Мы подтянули сейчас все спортивные залы. В следующем году, не для кого не секрет. мы приступаем к реализации спортивных залов в школе. На следующие 5 лет планы большие. Дай Бог здоровья Харьковскому городскому голове  и нам всем, чтобы мы это все реализовали. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу