Коли, кому і як слід робити ПЛР-тести пояснили у МОЗ

18 сентября 2020, 14:15
 

Після закінчення самоізоляції у разі якщо немає симптомів COVID-19 ПЛР-тес робити не потрібно. В Україні змінили порядок проведення тестувань, і не тільки ще оновили національний протокол лікування коронавірусної хвороби.

В Україні оновили протокол лікування хворих на COVID-19. Як зазначили в Мінохорони здоров"я, там значно розширено схеми використання ліків і конкретизовані показання для їх призначення. Але разом з тим,  як зауважив очільник відомства, всі ці призначення всеодно відбуваються з урахуванням індивідуального перебігу хвороби у кожного конкретного пацієнта. А ще підкреслив, що протокол передбачений виключно для медпрацівників і закликав українців не займатися самолікуванням.
 
Максим Степанов міністр охорони здоров’я України
 
Основними змінами стало внесення і розширення використання глюкокортикоїдів і в який саме спосіб вони повинні використовуватися, визначення алгоритмів призначення антикоагулянтної терапії, доповнено протоколи підходами до протиікробної терапії, вторинної бактеріальної у пацієнтів з COVID-19. Включено підходи до медикаментозної терапії і кисневої підтримки хворих на COVID-19.
 
Оновили в Україні і порядок тестування на коронавірус і визначили коли, кому і як його робити. Так ПЛР-тест слід проводити виключно тим, хто має ознаки COVID-19. А для тих, у кого вони так і не з'явились після самоізоляції, вже не треба.   
 
Максим Степанов міністр охорони здоров’я України
 
Сімейний лікар, якщо чує, що в людини є дійсно симптоматика. він відправляє відповідну мобільну бригаду. За все сплачується і сплачується державою, і мобільна бригада повинна приїхати і зробити ПЛР-тест на COVID-19. В нас було чітко визначено крім того, що люди. які виходять з самоізоляції їм теж потрібно тестування. Зараз ми внесли зміни. Якщо людина перебувала на самоізоляціїї 14 днів і в неї немає жодних симптомів коронавірусної хвороби їй непотрібно робити відповідно тест.
 
Не обов"язковим тепер є ПЛР-тест і у разі, якщо людина йде на планову госпіталізацію, щоправда за умови знову ж таки відсутності сиптомів гострого респіраторного захворювання, в такому випадку лікар може направити на ПЛР-дослідження. .А так, запевняє міністр, достатньо буде ІФА-тесту на наявність антитіл.   
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу