Пропозиції від влади для кандидатів у місцеві вибори. Можливість дистанційного та пробного голосування

16 сентября 2020, 13:21
 

Освітній серіал щодо виборів, можливість дистанційного голосування та пробне волевиявлення. Багато інформації з'являється саме зараз, адже місцеві вибори вже на порозі.

До місцевих виборів 2020 року залишилось 39 днів. І це у разі, якщо не відбудеться ніяких кардинальних змін. На фоні пандемії ковід 19, розгядаються альтернативні способи голосування, один з них - дистанційний. Однак, зазначають експерти, поки що, законодавчо це неможливо. Про пропозиції та новинки від влади для виборців та кандидатів, відмінності цьорогічного виборчого процесу від попередніх далі в одному сюжеті. 
 
Одним з проривів від центральної влади є створення серіалу «Кандидат». Він розрахований на тих, хто планує балотуватися на місцевих виборах-2020. Серіал охоплює основні етапи, які доведеться пройти претенденту під час передвиборчої гонки.  
 
Олег Михайлов адвокат 
 
Чем ценные такие ресурсы? Мы имеем огромное количество открытых реестров, и кроме сериала «Кандидат», который с помощью министерства является абсолютно доступным для будущих кандидатов, для каждого избирателя есть возможности зайти в многочисленные реестры, в том числе, например, во все бюджеты всех громад нашей страны. Срежутся в абсолютно открытом реестре, которые так и называются - Open Budget.
 
Відповідно, зазначає експерт, це дасть виборцю можливість більш свідомо підійти до обрання кандидатів. Також, у період масштабної діджиталізації країни, вважає Олег Михайлов, варіант дистанційного голосування має право на життя, тим паче на фоні пандемії ковіду. Однак, поки що, законодавчо це питання в Україні не врегульовано. Проведення дистанційних виборів неможливо з двох причин.
 
Олег Михайлов адвокат 
 
Первое – технически не отработана сама процедура, как возможно проголосовать со смартфона или компьютера, не приходя на избирательные участки. Чтобы такая техническая возможность была необходимо, чтобы она каким-то образом уже была представлена государству в виду документов соответствующих служб. Вторая причина - для того, чтобы технически возможный проект был реализован, конечно же важно, чтобы были внесены существенные изменение в избирательный кодекс который говорит, что в виде бумажных бюллетеней гражданин выражает свою волю, пока что других вариантов не предусмотрено.
 
Ще однією з пропозицій від владників є пробне голосування, яке не є заміною основних виборів, що відбудуться за допомогою паперових бюлетенів. Однак це реально, лише за узгодженням даного процесу на всіх відповідних рівнях влади.
 
Олег Михайлов адвокат 
 
Эта проба никак не влияет на результаты выборов, просто дает возможность увидеть, как человек проголосовал с помощью бюллетеня. У него есть возможность после этих выборов прийти и проголосовать с помощью экспериментальной программы. И наверное, этот способ был бы самым эффективным способом, чтобы снизить опасность пандемии.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу