У Жихорі міські шляховики відновлюють вулицю Тернопільську

16 сентября 2020, 15:13
 

Цього року, як і кілька останніх, у місті побільшало вулиць з якісним покриттям. Сьогодні наш Ігор Бескровний завітав до селища Жихор де шляховики стали до оновлення однієї з головних дорожніх артерій.

Ремонти доріг, що тривають. У середу міські шляховики стали до відновлення вулиці Тернопільської, що у селищі Жихор. Раніше, це був населений пункт обласного значення. Коли ж кордони міста збільшилися, Жихор став частиною Основ'янского району. Щодо дороги, яку можна назвати однією з головних, то вона тут була і асфальтованою за радянських часів, а згодом, коли її перестали ремонтувати, стала грунтовою. А в останній час і ця грунтова перетворилася на напрямок, що спричинило багато незручностей місцевим мешканцям. Минулоріч міський голова Геннадій Кернес на одній зі своїх зустрічей пообіцяв громаді Жихоря відновити дорогу. І ось після вирішення необхідних підготовчих питань вулицю Тернопільську почали ремонтувати. 
 
Михайло Микитчук майстер КП "Шляхрембуд"
 
Данный участок протяжённостью более 600 метров и площадью более 3 500 метров квадратных. Здесь будет уложено около 700 тонн асфальтобетона .На данном участке дорожного покрытия совсем. Был проведён комплекс работ по демонтажу старого покрытия, устройству основания из щебня и на данный момент происходит укладка верхнего слоя асфальтобетона. 
 
Михайло Микитчук додає, завершити відновлення вулиці Тернопільскої шляховики планують в найкортшій термін. Хочуть це зробити не тільки швидко, а й максимально якісно. Тобто з дотриманням всіх необхідних норм та стандартів, аби ця дорога довго служила мешканцям Жихоря.
 
Михайло Микитчук майстер КП "Шляхрембуд"
 
В планах улица Конторская где будет уложено более 7 000 метров квадратных асфальта. Переулок Ивана Каркача - 3 500 квадратных метров, улица Медицинская, там будет ремонт тротуаров - 3 200 квадратных метров. Улица Морозова - 37 000 метров квадратных будет отремонтировано и проспект Юбилейный - 75 000 квадратных метров асфальтобетона будет уложено. На всех объектах, на которых будут проводится дорожные работы будет ограничено движение - либо частично, либо полностью перекрыто. В дальнейшем мы будем сообщать об этом вам.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу