Школи під час пандемії необхідно закривати останніми - ВООЗ

16 сентября 2020, 11:54
 

Школи повинні працювати під час пандемії та забезпечувати дітям доступ до освіти. На цьому наголошують у Всесвітній організації охорони здоров'я. А у разі несприятливої епідемічної ситуації - вдаватися до дистанційного навчання.

DW

DW

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я у новому навчальному році до шкіл повернулися лише половина учнів. Заклади освіти під час коронавірусу повинні закриватися в останню чергу, наголошують в організації та додають, що люди повинні вибрати між роботою барів, нічних клубів і шкіл. Адже на користь навчання тимчасово можна відмовитися від розваг. 
 
Тедрос Гебрейсус голова Всесвітньої організації охорони здоров'я 
 
З урахуванням руйнівних наслідків для дітей і нашого суспільства в цілому, школи варто закривати тільки в місцях з високим рівнем передачі вірусу, а безперервність освіти повинна бути гарантована за допомогою дистанційного навчання.
 
У свою чергу занепокоєння щодо стану освіти висловлюють у ЮНІСЕФ. За даними організації, під час пандемії понад 460 мільйонів дітей не змогли отримати доступ до онлайн-навчання, коли школи були закриті.
 
Генрієтта Фор виконавчий директор ЮНІСЕФ 
 
Це глобальна надзвичайна ситуація у сфері освіти. Згідно з прогнозами, 24 мільйони дітей кинуть школу через COVID-19, тому ми закликаємо уряди приділяти увагу відкриттю шкіл після зняття обмежень.
 
В організаціях наголошують, що для попередження розповсюдження інфекції у школах, уряди країн повинні забезпечувати своєчасне тестування та ізоляцію хворих.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу