Пік смертності від COVID-19 очікують вже за місяць - ВООЗ

16 сентября 2020, 14:14
 

І хворих, і госпіталізованих, і померлих від COVID-19 більшає, констатують у Мінохорони здоров'я. втім і надалі прогнози. зокрема Всісвітньої організації охорони здоров'я невтішні, мовляв, тамтешні фахівці очікують в Європі пік смертності вже за місяць.

DW

DW

Прогноз українських вчених, які передбачали що цього тижня кількість нових випадків складатиме 3 тисячі на добу, а летальних - 50 справдився і навіть перевершив очікування. Захворівших реєстрували вже і більше, як втім і померлих. За останню добу в Україні взагалі новий антирекорд - 76 смертей. А от надалі, вже зазначають у Всесвітній організації охорони здоров'я, прогноз далеко не оптимістичний. Там заявляють, що очікують зростання смерності від коронавірусу в Європі в жовтні-листопаді та закликають готуватися до нової більш серйозної хвилі пандемії. Тож у МОЗ наполягають на дотриманні правил карантину і особливо убезпечитися людям старшого віку.  
 
Максим Степанов міністр охорони здоров’я України
 
Ви бачете біля 3 тисяч захворівших кожного дня. зростає кількість госпіталізованих, сьогодні антирекорд, щодо померлих. Хотів би звернутися саме до людей групи ризику, тому що у нас біля 90% людей, які померли від COVID-19, це люди, які відносяться до груп ризику, які старші 60 років і які мають супутні захворювання. Дотримуйтесь всіх рекомендацій міністерства охорони здоров"я:  носіть маски, дотримуйтесь соціальної дистанції, е дуже важливо заради вашого здоров'я, вашого життя. 
 
У всьому світі покладаються на вакцину, за допомогою якої, вважають, і можна буде подолати смертельний вірус. Однак, у ВООЗ, переконані, що масова імунізація від COVID-19 може розпочатися не раніше середини 2021 року, бо станом на сьогодні поки жодна з вакцин, що проходить випробування в ході другої і третьої стадії не показала ефективності на рівні не менше 50%. Але в усіх країнах вже плануються закупки і Україна не виключення. В бюджеті наступного року на це вже заклали 2,6 мільярди гривень. Всього ж на боротьбу з COVID-19 передбачено понад 19 мільярдів і ще 1 мільярд мають намір спрямувати на захист від коронавірусу у школах. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу