Обов'язкова математика, розподіл тестувань та премії абітурієнтам. Новації ЗНО - 2021

15 сентября 2020, 13:57
 

Розподіл тестуваннь, обов'язкова математика та премії абітуРієнтам. У наступному році ЗНО проводитимуть за новими правилами.

У 2021 році процедуру зовнішнього незалежного оцінювання чекають новації. Зокрема тестування з української мови та літератури планують розділити. І абітурієнт зможе сам вибирати який тест йому потрібно складати. При цьому, повідомляють у центрі оцінювання якості освіти, час проведення атестації може скоротитися. 
 
Тетяна Вакуленко заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти
 
Тест з української мови  - тривалість коротше, ніж тест з української мови та літератури, і тестування триватиме 150 хвилин. Тест з української мови та літератури, відповідно, є більш довгим, і тестування триватиме 210 хвилин.
 
Серед нових правил є і те, що з наступного року ЗНО з математики попаде у перелік обов'язкових для складання предметів. 
 
Тетяна Вакуленко заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти
 
Державна підсумкова атестація з 2021 роки для здобувачів повної загальної середньої освіти буде обов'язковою з української мови, з математики. Це нововведення. Нагадую, раніше можна було вибирати з математики або історії України. Історія України або іноземна мова, а також один з навчальних предметів на вибір.
 
Ще одне можливе нововведення наступного року: ті абітурієнти, які складуть незалежне оцінювання з будь-якого предмету на 200 балів, отримають грошовою премією. 
 
Валерій Бойко директор Українського центру оцінювання якості освіти
 
Зараз у Міністерстві освіти та науки розробляється документ, який дозволить щороку встановлювати грошову винагороду для учасників, які найкраще здадуть ЗНО. Ці діти будуть відзначатися преміями президента України. Сподіваємося, що така практика буде започаткована.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу