Генштаб планує скоротити кількість призовників, що проходитимуть строкову службу восени

15 сентября 2020, 12:53
 

Цієї осені планують зменшити кількість призовників на строкову службу. Таке рішення Генштабу.

Осінній призов-2020. Кількість призовників на строкову військову службу планують зменшити. Про це повідомляють у Генеральному штабі Збройних Сил України. Таке рішення пояснюють тим, що планують залучати більше військовослужбовців на контракт.
 
Нині у Генеральному штабі триває робота з якісного укомплектування Збройних Сил України рядовим та сержантським складом, яка спрямована на збільшення військовослужбовців військової служби за контрактом. Вживаються заходи щодо удосконалення порядку проходження військової служби зазначеної категорії військовослужбовців.
 
За даними Генштабу, з початку року залучено до військової служби за контрактом у Збройних Силах України 25 000 осіб, з них понад 2 000 - офіцерського складу. І робота продовжується.  
 
Це дає можливість поставити питання про зменшення чисельності громадян України, які підлягатимуть призову на строкову військову службу у жовтні – грудні цього року. Відповідні пропозиції готуються для подання на розгляд до Кабінету Міністрів України.
 
Тож кількість тих, хто проходитиме строкову військову службу поки не відома. А осінній призов розпочнеться з першого жовтня і триватиме до 31 грудня.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу