15 вересня стартував процес офіційного висування кандидатів на місцеві вибори

15 сентября 2020, 13:49
 

В Україні дан старт реєстрації кандидатів на місцеві вибори, що відбудуться 25-го жовтня. За планом висування претендентів розпочалося за 40 днів до дня голосування, а закінчиться 24 вересня.

Вибори близько. З 15 вересня розпочався процес офіційного висування кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільського, селищного, міського голів. Про це йдеться в календарному плані основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня, затвердженому ЦВК.
 
центральна виборча комісія  
 
Згідно з планом, висування кандидатів у депутати, кандидатів на посади сільського, селищного, міського голів розпочнеться за 40 днів до дня голосування та закінується за 30 днів до нього, а саме до 24 вересня.
 
Після чого, зазначають у центральній виборчій комісії, настає день тиші, а вже 25 жовтня українців обиратимуть місцеву владу. Ухвалити рішення про реєстрацію кандидата або відмову, виборча комисія повинна не пізніше як на п’ятий день з дня прийняття відповідної заяви.
 
центральна виборча комісія  
 
Передвиборчу агітацію кандидат може проводити з наступного дня після прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про його реєстрацію.
 
При цьому у комітеті виборців України повідомили, що майже половина із зареєстрованих в Україні політичних партій проігнорували місцеві вибори. Всього про участь у виборах заявили 194 політичні сили.
 
Олексій Кошель голова КВУ
 
Основна причина цього – фіктивність значної кількості політичних партій, які існують лише на папері, однак участі у виборчих процесах фактично не беруть. Це стосується як загальнонаціонального рівня, так і рівня місцевих рад. потрібно враховувати той факт, що не всі з тих партій, які заявили про участь в місцевих виборах, реально активно висуватимуть кандидатів. Традиційно частина політичних партій беруть участь у виборах лише для того, щоб отримати місця у виборчих комісіях і пізніше «перепродати» їх на користь більш відомих політичних сил.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу