Школи і дитсадки можуть запрацювати інакше. МОЗ може ініціювати зміни

15 сентября 2020, 13:42
 

Кількість захворівших на COVID-19 в Україні з дня на день більшає. За останню добу додалось ще майже три тисячі нових випадків і, таким чином, загальна кількість інфікованих складає майже 160 тисяч. Тож у Мінохорони здоров'я вважають, що причиною стрімкого розповсюдження небезпечного вірусу є недотримання громадянами правил карантину.

COVID-19 уражає українців. Наразі вірус не тільки призводе до важких ускладнень і госпіталізації хворих, а й до летальних наслідків. Померлих від коронавірусу в Україні вже понад 3 тисячі. Як вже з'ясували фахівці майже 80,% з них мали серцево-судинні неврологічні недуги, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок, печінки, легень. При цьому кожного другого із супутньою патологією було ще декілька захворювань. А от щодо статево-вікової структури померлих, то тут більшість складають чоловіки їх 54% та особи віком 50 років і старші, таких 92%. Статистика не втішна, кажуть у МОЗ, і вкотре закликають усіх дотримуватися заходів безпеки - маска, дистанція і чисті руки.  
 
Максим Степанов міністр охорони здоров’я України
 
COVID не зупиняється. Єдине щоможе його зупинити і зменшити кількість захворівших, зменшити кількість людей, які кожного дня госпіталізуються з цим діагнозом - це дотримання правил нової реальності, які існують в нас з початком епідемії. Я думаю для всіх зрозуміло , що  при передачі вірусу повітряно-крапельним шляхом, чим більше людей знходяться поруч, разом, ще й без засобів захисту, тим бльше може інфікуватися велика кількість людей. 
 
При цьому очільник МОЗ не виключає, що встановлені в країні обмеження для регіонів з “червоним” рівнем епідемічної небезпеки можуть бути переглянуті. Головне, зазначає, щоби протиепідемічні заходи виконувались на місцях. І це питання, каже, вже узгоджено з мерами міст, які теж висловили і свою позицію стосовно обмежень, зокрема щодо роботи шкіл і дитячих садків. 
 
Максим Степанов міністр охорони здоров’я України
 
Я провів велику селекторну нараду з мерами обласних центрів наших. Була дуже відверта розмова протягом 2,5 годин. Ми домовились  по багатьом позиціям, що саме будемо робити. Я готовий ініціювати всі ці зміни в постановах уряду. 
 
Щоправда яких саме змін слід чекати, у МОЗ не озвучили, але наразі запевнили всі вони буждуть спрямовані на те, щоб зупинити коронавірус. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу