Олександр Ярославський заявив, що планує відродити ХАЗ

14 августа 2020, 15:55
 

Олександр Ярославський планує відродити Харківський авіазавод. Почесний громадянин міста готовий готовий залучити 1 мільярд доларів.

Харківський авіаційний завод виходить на нову хвилю відродження. Президент групи «DCH» Олександр Ярославський, який став цього року Почесним громадянином міста Харкова, готовий залучити 1 мільярд доларів на відновлення потужностей ХАЗу.
 
Олександр Ярославський Президент групи "DCH",  почесний громадянин м. Харкова
 
Мені як харків'янину небайдужа доля Харківського авіазаводу — гордості нашого міста. Лише реорганізаціями та перестановками реального відродження підприємства досягти неможливо. Планами ситий не будеш, колективу ХАЗ потрібні зарплати та гарантії збереження робочих місць незалежно від того, хто і як їх надасть. Отже, заводу необхідна реальна підтримка держави та значні приватні інвестиції.
 
Якщо говорити про конкретику. То за словами Олександра Ярославського, 100 мільйонів доларів планують спрямувати на виплату боргів.  Ще 500 мільйонів доларів налаштовані скерувати - на добудову літаків, виробництво яких уже розпочато, і будівництво нових. На 400 мільйонів доларів є наміри профінансувати програму розвитку підприємства.
 
Олександр Ярославський Президент групи "DCH", почесний громадянин м. Харкова
 
Неважливо, буде це приватизація чи державно-приватне партнерство – важливо не згаяти час. Група DCH готова до відкритого обговорення своєї пропозиції та має намір докласти всіх зусиль, щоб урятувати ХАЗ для Харкова й України.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу