Коронавірус не передається через пакування продуктів харчування - ВООЗ

14 августа 2020, 14:03
 

Люди можуть не боятися підхопити коронавірусну хворобу через пакування харчових продуктів. У Всесвітній організації охорони здоров'я закликають не піддаватися паніці та дотримуватися правил гігієни. Т

Днями у мережі почала ширитися інформація про те, що у Китаї знайшли сліди коронавірусу в упаковці курячих крилець, імпортованих з Бразилії. У Всесвітній організації охорони здоров'я цю інформацію спростовують та закликають не боятися заразитися через продукти харчування. 
 
Майкл Райан виконавчий директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій
 
Не потрібно розповсюджувати панічні настрої та лякати людей тим, що у замороженій іжі знайшли вірус. Підхопити SARS-CoV-2 таким теоретично, напевно, можливо, але такі випадки невідомі. Немає жодних доказів того, що продукти харчування та харчовий ланцюг беруть участь у розповсюдженні цього вірусу. Люди не повинні боятися їжі, пакування харчових продуктів, процесу переробки чи доставки їжі.
 
За даними ВООЗ у Китаї протестували декілька сотен тисяч зразків пакування і менше десяти з них мали сліди вірусу. Але це не означає, що люди можуть захворіти. Патогену, здатного заразити людину при випробуваннях не виявлено. На пакуванні є лише частини РНК вже неактивного вірусу. При цьому в організації закликають дотримуватися правил гігієни: мити руки з милом та використовувати у їжу лише термічно оброблені продукти тваринного походження.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу