В Україні буде єдиний критерій від якого відштовхуватимуться в питанні посилити чи послабити карантин

12 августа 2020, 16:13
 

Послаблювати та посилювати карантин в Україні визначатимуть лише за одним критерієм. Наразі у МОЗі заявили про зміни правил визначення щодо послаблення карантину, викликаного поширенням коронавірусу. 
 
Максим Степанов міністр охорони здоров'я
 
Йдеться про динаміку захворюваності та кількість випадків захворювання, і ми пропонуємо об’єднати це в один показник – і рахувати, виходячи з кількості нових випадків на 100 тис. населення за попередні 14 днів. Це зрозуміліший показник. 
 
До цього часу, в питанні щодо посилення карантину МОЗ відштовхувався від завантаженості лікарняних ліжок, середньої кількості зроблених тестів методом ПЛР і ІФА, відсотку виявлених нових хворих і динаміки збільшення випадків зараження коронавірусом. Наприклад, раніше показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 застосовувався у разі реєстрації більше восьми випадків на 100 000 населення сумарно за останні сім днів. 
 
Максим Степанов міністр охорони здоров'я
 
Ми намагалися врахувати всі нюанси. Ми запровадили коефіцієнти щодо кількості людей, які проживають на території адміністративної одиниці. Ми вдосконалили постанову з точки зору її зрозумілості. Також ми вдосконалюємо роботу з контактними хворими. Дуже важливо працювати із людьми на самоізоляції, які повинні залишатися вдома.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу