У дитсадку комбінованого типу №339 готують до відкриття оновлену групу

12 августа 2020, 15:25
 

У місті продовжують створювати додаткові місця у дошкільних закладах. Так у дитсадочку №339 готують до відкриття оновлену групу для дітей віком 3-4 роки.

Зараз тут, у цьому приміщенні дитячого садка комбінованого типу №399, знаходяться тільки дорослі. Але зовсім скоро тут буде чути веселий гомін малюків. А поки ремонт нової групи на завершальній стадії. Старе приміщення оновили, відремонтували підлогу, стелю та обладнали кімнати.  
 
Тетяна Олежко директор КЗ "Дошкільний учбовий заклад №399 комбінованого типу Харківської міської ради"
 
Це була короткотривала група. Діти відвідували цю групу півдня. Тепер це буде група повного дня з харчуванням дітей. Це буде і групова кімната, де діти будуть гратися і приймати їжу, буде спальня - де діти будуть відпочивати вдень, роздягальня, умивальна кімната. Тобто всі зручності для дітей вже зроблені.
 
Тут розташується ігрова кімната для малюків. Наразі залишились останні штрихи. Прибирання, установка меблів та необхідного обладнання. Група відкриє свої двері для вихованців дитсадочку вже після 23 серпня.
 
Група розрахована на 25 вихованців. Працювати вона буде як інші - з дотриманням безпечних умов. Так аби малюки не скупчувались, для них відреконструювали і власну ігрову зону на вулиці. 
 
Для малюків обладнали і ігровий майданчик та павільйон. Тут розташували сучасні елементи для комфортного дозвілля вихованців. Адже зараз у теплу погоду проводять на вулиці більшість часу.
 
Тетяна Олежко директор КЗ "Дошкільний учбовий заклад №399 комбінованого типу Харківської міської ради"
 
В приміщені діти знаходяться мінімум часу, тільки сон і їжа. Все це в ігровій формі, вони ці обмеження не дуже відчули на собі. Особливості в ігровій формі: чому по черзі в умивальну кімнату заходимо, чому по черзі роздягаємось з довшим інтервалом між шафками.
 
Відкрити нову групу планують і у іншому дошкільному закладі, що знаходиться у спальній частині Шевченківського району. 
 
Володимир Котковський голова адміністрації Шевченківського району 
 
В этом году мы открываем еще одну группу, потому что садик находится у нас в центральной части Павлового поля - это самый плотный для нас по населенности микрорайон и он требовал, просто необходимо, требовал дополнительных групп. Было дано поручение городским головой  и в текущем году, я думаю, что у нас там остаются работы на пять-шесть недель и мы откроем эту группу.
 
Роботи проводять і в школах району. Голова адміністрації розповідає - у цьому році вирішили зробити акцент не тільки на створенні безпечних умов, а й на всебічний розвиток вихованців. 
 
Володимир Котковський голова адміністрації Шевченківського району 
 
В этом году запланированы работы на четырех больших стадионах. Вы знаете, что у нас готовится к новому учебному году каждая школа, но особое внимание в этом году мы уделили 105 школе - это инклюзивная школа, мы уделили 132 школе - где полностью обновляется спортивный стадион и облик этой школы. Мы вносим некоторые коррективы в работу 116 школы- там будут новые такие элементы - ХАБы, которые мы подсмотрели  у некоторых наших западных партнеров и я думаю, что и родителям и детям это не может не понравиться. Нам там осталось работ буквально на три-четыре недели, по сетевому графику. У нас обращено внимание на такие школы, как 6 гимназия, Мариинская, в которой не было современного стадиона  и в этом году, опять таки по поручению городского головы, мы закончим там работы.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу