Як школи Харкова працюватимуть в умовах карантину?

12 августа 2020, 14:43
 

Дитсадки вже працюють в умовах карантину, а от питання шкіл відкладали на потім. Проте з 1 вересня діти вже підуть до навчальних закладів. Тож у школах вже активно готуються до зустрічи з учнями.

- С 1 сентября мы встречаем детей в этом школьном дворе вместе с родителями, безусловно, родители приводят именно к этому месту, мы открываем еще ворота и детки заходят в школьный двор.
 
І заходитимуть на територію лише діти, бо далі батьків, навіть малечі, не пускатимуть. Такі карантинні правила, каже директор школи. Біля закладу медпрацівник та вчитель перевірятимуть стан здоров"я дитини. І ще у кожного класу буде свій окремий вхід, наприклад, в цій школі їх чотири. Та, окрім цього, учні приходитимуть на конкретно визначений час.     
 
Людмила Луценко директор Харківської гімназії №152
 
Безумовно, розробили режим роботи закладу, який передбачає, що одні учні приходитимуть на 8 годину ранку. Другі - на 8:15, а старшокласники почнуть навчання о 8:30.
 
Вже у самій школі учні та працівники  ходитимуть в масках, а от на уроках їх можна знімати. А ще, аби учні не скупчувалися в коридорах, їхній розклад підлаштують так, аби вони менше ходили по закладу, тобто по можливості не переходили з кабінету в кабінет/
 
Також у кожного класу будуть різні перерви, звичного дзвоника для всіх в стінах закладу поки учні не почують. Це зроблять для того, аби школярі могли у різні години ходити до їдальні, а у вчителів був час провітрити приміщення. Крім того, класи поділятимуть на підгрупи чи то проводитимуть заняття у більших кабінетах. 
 
Ольга Деменко директор Департаменту освіти 
 
Є актові зали, методичні кабінети, тобто в великих кабінетах можна проводити заняття. Більше того в великих кабінетах, а в нас в актовій залі розміщується десь 200 дітей, тобто безпечно можна розмістити 2 класи, можна використовувати лекційно-семінарські заняття, тобто вести лекцію, а потом по підгрупам їх розвести по класам. Це все покладається на навчальний заклад.
 
Та з боку міськради, каже Ольга Деменко, адміністраціям шкіл пояснюють, що потрібно проводити обов'язкову дезинфекцію, вологе прибирання, щоденно вимірювати температуру працівникам та слідкувати за дотриманням всіх необхідних правил. Крім того за міський бюджет школам закупили необхідні засоби для прибирання, антисептики та маски.
 
Ольга Деменко директор Департаменту освіти 
 
Перш за все хотілось би заспокоїти батьків, яких страшно непокоїть ситуація, чи будемо ми навчатися. Я хочу передати всім словами Харківського міського голови Геннадія Кернеса, який на особистому контролі тримає ситуацію з навчанням школярів, що школи міста Харкова будуть працювати і працюватимуть вони разом з дітьми. Отже кожна школа Харкова наразі чекає дітей. Насправді, ми вже за ними скучили/
 
А цьогоріч до шкіл Харкова приєднаються ще майже 13 тисяч першачків. І як малеча, так і старші, сподіваються в міськраді, з розумінням ставитимуться до навчання в умовах карантину. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу